ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Jednoosobowy fotel wiszący, SwingPod

1555.00 zł
Subtelne kołysanie w fotelu wiszącym to najlepsza forma relaksu i wyciszenia natarczywych myśli. Solidny, jednoosobowy fotel hamakowy od marki Czillo pozwoli Ci cieszyć się piękną pogodą na zewnątrz, jak i spędzić przyjemnie czas na odpoczynku w domu. Zanurz się w mięciutkiej poduszce i wprowadź swoje wiszące krzesło w ruch!

Jednoosobowy fotel wiszący, SwingPod

Subtelne kołysanie w fotelu wiszącym to najlepsza forma relaksu i wyciszenia natarczywych myśli. Solidny, jednoosobowy fotel hamakowy od marki Czillo pozwoli Ci cieszyć się piękną pogodą na zewnątrz, jak i spędzić przyjemnie czas na odpoczynku w domu. Zanurz się w mięciutkiej poduszce i wprowadź swoje wiszące krzesło w ruch!

Wygoda i ciekawy wygląd
Wybierając hamaki lub wiszące fotele do naszych domów czy ogrodów, kierujemy się swoim poczuciem komfortu oraz wyglądem produktu. Fotele SwingPod od marki Czillo nie zawodzą w obydwu kwestiach. Wygodna poducha z wymienną poszewką dostępna jest w kilku kolorach, żebyś mógł dobrać pasujący do Twojego wnętrza wariant. Drewniana konstrukcja tego ogrodowego fotela wiszącego zapewnia stabilność, bezpieczeństwo, a zarazem innowacyjny design. Minimalizm nigdy nie wychodzi z mody, a może przybierać różne, ciekawe formy. Błogie chwile relaksu w wiszącym krześle od Czillo staną się Twoją ulubioną częścią dnia. Jednoosobowy fotel przede wszystkim zapewni komfort oraz efektywny wypoczynek, a jednocześnie urozmaici każdą przestrzeń – na zewnątrz i wewnątrz domu.

Zrównoważone metody produkcji
W obecnych czasach bardzo ważne są dla nas kwestie związane z ekologią oraz ochroną środowiska. Marka Czillo wychodzi naprzeciw preferencjom ówczesnych konsumentów i gwarantuje najwyższą jakość. Potwierdzeniem tej tezy jest odznaczenie certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC®), zatem pozyskiwanie wykorzystywanego w produkcji drewna nie wpływa negatywnie na lasy i bogactwo biologiczne. Poduchy SwingPod wykonywane są ręcznie z trwałego materiału. Z łatwością można je zdejmować w celu odświeżenia lub zmiany na inny kolor tapicerki. Wszystkie elementy, składające się na wypoczynkowy wiszący fotel z poduchą, wyprodukowano w Polsce. Wypoczynkowe krzesło od Czillo to połączenie solidnej konstrukcji z nietuzinkowym wyglądem.

Jednoosobowy fotel wypoczynkowy SwingPod zmontujesz samodzielnie. W paczce znajdziesz: drewnianą konstrukcję, poduchę, instrukcję montażu, metalowe okucia oraz niezbędne narzędzia.

Sprawdź inne produkty SwingPod: zestaw: fotel+stojakdrewniany stojakduża poduchatapicerowana poszewkapokrowiec przeciwdeszczowy 

Opakowanie: 120 x 72 x 32 cm
Waga przesyłki: 19 kg
 

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/: 120
Szerokość [cm]: 120
Dopuszczalne obciążenie [kg]: 120
Waga [kg]: 19
Głębokość fotela [cm]: 45
Materiały: świerk/poliester
Opakowanie [cm]: 120 x 72 x 32

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską DPD, Pocztę Polską, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.

DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN -
Przelewy24 17 PLN -
PayU 17 PLN -
PayPal 20 PLN -
Pobranie 20 PLN -

Paczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 15 PLN -
Przelewy24 15 PLN -
PayU 15 PLN -
PayPal* 18 PLN -

Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 350 PLN
Przelewy24 14 PLN od 350 PLN
PayU 14 PLN od 350 PLN
PayPal* 16 PLN od 350 PLN

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 46,50 PLN / od 697,50 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 46,50 PLN / od 697,50 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 344 PLN / od 1627,50 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 447 PLN / od 1627,50 PLN
D Australia i Oceania NIE DOTYCZY 640 PLN / od 1627,50 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Jednoosobowy fotel wiszący, SwingPod

2022-08-26 09:50:18
Jestem zadowolony z zakupu, fotel ozone swing bardzo dobrej jakości.

Polecane Zestawy Montażowe

Zobacz wszystkie produkty

Do tego produktu pasuje