ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Jednoosobowy fotel wiszący, SwingPod

1550.00 zł
Subtelne kołysanie w fotelu wiszącym to najlepsza forma relaksu i wyciszenia natarczywych myśli. Solidny, jednoosobowy fotel hamakowy od marki Czillo pozwoli Ci cieszyć się piękną pogodą na zewnątrz, jak i spędzić przyjemnie czas na odpoczynku w domu. Zanurz się w mięciutkiej poduszce i wprowadź swoje wiszące krzesło w ruch!

Jednoosobowy fotel wiszący, SwingPod

Subtelne kołysanie w fotelu wiszącym to najlepsza forma relaksu i wyciszenia natarczywych myśli. Solidny, jednoosobowy fotel hamakowy od marki Czillo pozwoli Ci cieszyć się piękną pogodą na zewnątrz, jak i spędzić przyjemnie czas na odpoczynku w domu. Zanurz się w mięciutkiej poduszce i wprowadź swoje wiszące krzesło w ruch!

Wygoda i ciekawy wygląd
Wybierając hamaki lub wiszące fotele do naszych domów czy ogrodów, kierujemy się swoim poczuciem komfortu oraz wyglądem produktu. Fotele SwingPod od marki Czillo nie zawodzą w obydwu kwestiach. Wygodna poducha z wymienną poszewką dostępna jest w kilku kolorach, żebyś mógł dobrać pasujący do Twojego wnętrza wariant. Drewniana konstrukcja tego ogrodowego fotela wiszącego zapewnia stabilność, bezpieczeństwo, a zarazem innowacyjny design. Minimalizm nigdy nie wychodzi z mody, a może przybierać różne, ciekawe formy. Błogie chwile relaksu w wiszącym krześle od Czillo staną się Twoją ulubioną częścią dnia. Jednoosobowy fotel przede wszystkim zapewni komfort oraz efektywny wypoczynek, a jednocześnie urozmaici każdą przestrzeń – na zewnątrz i wewnątrz domu.

Zrównoważone metody produkcji
W obecnych czasach bardzo ważne są dla nas kwestie związane z ekologią oraz ochroną środowiska. Marka Czillo wychodzi naprzeciw preferencjom ówczesnych konsumentów i gwarantuje najwyższą jakość. Potwierdzeniem tej tezy jest odznaczenie certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC®), zatem pozyskiwanie wykorzystywanego w produkcji drewna nie wpływa negatywnie na lasy i bogactwo biologiczne. Poduchy SwingPod wykonywane są ręcznie z trwałego materiału. Z łatwością można je zdejmować w celu odświeżenia lub zmiany na inny kolor tapicerki. Wszystkie elementy, składające się na wypoczynkowy wiszący fotel z poduchą, wyprodukowano w Polsce. Wypoczynkowe krzesło od Czillo to połączenie solidnej konstrukcji z nietuzinkowym wyglądem.

Jednoosobowy fotel wypoczynkowy SwingPod zmontujesz samodzielnie. W paczce znajdziesz: drewnianą konstrukcję, poduchę, instrukcję montażu, metalowe okucia oraz niezbędne narzędzia.

Sprawdź inne produkty SwingPod: zestaw: fotel+stojakdrewniany stojakduża poduchatapicerowana poszewkapokrowiec przeciwdeszczowy 

Opakowanie: 120 x 72 x 32 cm
Waga przesyłki: 19 kg
 

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/: 120
Szerokość [cm]: 120
Dopuszczalne obciążenie [kg]: 120
Waga [kg]: 19
Głębokość fotela [cm]: 45
Materiały: świerk/poliester
Opakowanie [cm]: 120 x 72 x 32

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN od 450 PLN
Przelewy24 18 PLN od 450 PLN
PayU 18 PLN od 450 PLN
PayPal 21 PLN od 450 PLN
Pobranie 22 PLN od 500 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN -
Przelewy24 18 PLN -
PayU 18 PLN -
PayPal* 21 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Jednoosobowy fotel wiszący, SwingPod

2022-08-26 09:50:18
Jestem zadowolony z zakupu, fotel ozone swing bardzo dobrej jakości.

Polecane Zestawy Montażowe

Zobacz wszystkie produkty

Do tego produktu pasuje