Poduszka PZS w prezencie
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Przewodnik do hamaków

Dla wielu konsumentów, hamaki są równoznaczne z pojęciem relaksu na łonie natury, szczególnie w miesiącach letnich. Hamaki pochodzą z Ameryki Środkowej i Południowej. Są różne rodzaje hamaków. Istnieje również kilka rozważań konsumentów, które powinniśmy wziąć pod uwagę przed wyborem rodzaju hamaka.

Rzeczy do rozważenia przy zakupie hamaka

Przed wyborem rodzaju hamaka, jest kilka rzeczy, które konsumenci powinni wziąć pod uwagę. Rozważania te wahają się od wszechstronności hamaka, gdzie ma on wisieć.

1. Drzewo a stojak

Konsumenci mają możliwość zawiązania hamaka między dwoma drzewami lub zakup stojaka. Stojak jest przenośny, co umożliwia konsumentowi ustawienie hamaka w praktycznie dowolnym miejscu.

2. Drążek a bez drążka

Konsumenci powinni rozważyć, czy leżąc w hamaku chcą efekt cocooning. Drążek rozciągnie hamak, natomiast hamak bez drążka wywoła efekt cocooning, co powoduje zamknięcie hamaka.

3. Lokalizacja hamaka

Kupujący powinien również wziąć pod uwagę miejsce w którym będzie powieszony hamak.  Gdyż zarówno słońce i wilgoć całoroczna może na niektóre tkaniny i materiały  wpłynąć negatywnie. Ogólne warunki pogodowe, które muszą znosić hamaki pomagają konsumentom wybrać odpowiedni rodzaj hamaka dla swoich potrzeb.

4. Podejmowanie odpowiednich pomiarów

Kupujący powinien mieć pewność jaką ma odległość między ścianami albo innymi rzeczami, gdyż musi wybrać odpowiednią długość hamaka. Konsumenci, którzy planują korzystać z dwóch drzew, powinni zmierzyć odległość między drzewami, a także wysokość, na której chcą powiesić swój hamak.


Rodzaje hamaków

Liny i tkaniny hamaków są podstawową kategorią, którą większość hamaków jest objęta. Jednakże, istnieje również kilka podkategorii hamaków, które konsumenci powinni rozważyć.

1. Hamaki linowe

Hamaki z liny wykonane są w całości z tkaniny liny lub nylonu. Często są mniej wygodne niż hamaki z tkaniny. Istnieje kilka różnych materiałów stosowanych do tworzenia hamaków z liny, które mają wpływ zarówno na ich komfort i trwałość.

2. Hamak z tkaniny

Jak sama nazwa wskazuje, hamaki z tkaniny składają się całkowicie z materiału i jest większy niż ich odpowiedniki hamak z liny. Podobnie jak do hamaków z liny, konsumenci powinni brać pod uwagę zarówno komfort ale i trwałość materiałów.

3. Hamaki pikowane

Hamaki pikowane są zazwyczaj wykonane z bawełny, poliestru lub materiałowych hamaków w połączeniu z drążkiem.

4. Hamaki brazylijskie

Hamaki brazylijskie są typu południowoamerykańskiego, który składa się z ciasno tkanych nici bawełnianych.  Ponadto hamaki brazylijskie zazwyczaj są w jasnych kolorach i są często bardziej wrażliwe na warunki pogodowe niż inne hamaki z tkaniny.  

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: