Frisbee gift
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

6 typów hamaków

Top 6 - Stylowych Hamaków

Hamaki nie są tylko namiotem dla turystów i wczasowiczów. Hamaki są dla każdego, kto lubi spanie na zewnątrz, zwłaszcza w okresie letnim oraz na obozach turystycznych. Hamaki można wykorzystać również w domu na plaży i dużych łodziach, jak również w ogrodzie, przy basenie, a nawet w pomieszczeniach zamkniętych. Chociaż hamaki są w różnych stylach, wszystkie są wykonane z tkaniny lub siatki. Wybór odpowiedniego hamaka zależy od tego jak i gdzie zamierzamy wykorzystać dany hamak.
 

1. Hamaki brazylijskie

Hamaki brazylijskie są wykonane ze ścisłej tkaniny bawełnianej, które są bardziej trwałe niż hamaki wykonane z tkaniny sznurkowej. Ich grube materiały bawełniane mogą utrzymać ciepło w chłodne dni i letnie wieczory. Są wygodne, mocne, dostępne w żywych kolorach i nie wymagają konserwacji.

2. Hamaki z Nikaragui


Hamaki z Nikaragui wykonane zostały w Nikaragui są ściśle tkane z siatki podtrzymującej. Zwykle hamaki z Nikaragui są wynikiem techniki podwójnego splotu. Hamaki z Nikaragui można wykorzystać na podwórku ale również  i w domu.

3. Hamaki Majów

Hamaki Majów są luksusowe i mają ciasne sploty, są wytrzymałe i mają wygląd znacznie luźniejszej siatki. Hamaki w stylu Majów są w jasnych kolorach. Te hamaki są miękkie i dostosowane do różnych kształtów i wymiarów ciała.

4. Hamaki z WenezueliHamaki z Wenezueli są bardzo podobne do starych, wojennych hamaków z płótna. Materiały używane do produkcji tych hamaki to nylon, poliester i polimery nie rozciągliwy, taki jak dacron. 

5. Hamaki turystyczne


Hamaki turystyczne są przenośne, lekkie i łatwe do zamocowania. Chociaż są dopasowane do potrzeb wczasowiczów i turystów, te hamaki są również idealne do ogrodów przydomowych. Hamaki turystyczne są zazwyczaj wykonane z cienkiego jedwabiu, spadochronowego nylonu.

6. Fotel hamakowy

Fotel hamakowy może nie być najlepszy do spania, ale jest idealny dla osób, które pragną zrelaksować się w każdym miejscu. Fotel może być również stosowany w domu, szczególnie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: