ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

6 typów hamaków

Top 6 - Stylowych Hamaków

Hamaki nie są tylko namiotem dla turystów i wczasowiczów. Hamaki są dla każdego, kto lubi spanie na zewnątrz, zwłaszcza w okresie letnim oraz na obozach turystycznych. Hamaki można wykorzystać również w domu na plaży i dużych łodziach, jak również w ogrodzie, przy basenie, a nawet w pomieszczeniach zamkniętych. Chociaż hamaki są w różnych stylach, wszystkie są wykonane z tkaniny lub siatki. Wybór odpowiedniego hamaka zależy od tego jak i gdzie zamierzamy wykorzystać dany hamak.
 

1. Hamaki brazylijskie

Hamaki brazylijskie

Hamaki brazylijskie są wykonane ze ścisłej tkaniny bawełnianej, które są bardziej trwałe niż hamaki wykonane z tkaniny sznurkowej. Ich grube materiały bawełniane mogą utrzymać ciepło w chłodne dni i letnie wieczory. Są wygodne, mocne, dostępne w żywych kolorach i nie wymagają konserwacji.

2. Hamaki z Nikaragui

Hamaki z Nikaragui


Hamaki z Nikaragui wykonane zostały w Nikaragui. Są ściśle tkane z siatki podtrzymującej. Zwykle hamaki z Nikaragui są wynikiem techniki podwójnego splotu. Hamaki z Nikaragui można wykorzystać na podwórku ale również  i w domu.

3. Hamaki Majów

Hamaki Majów

Hamaki Majów są luksusowe i mają ciasne sploty, są wytrzymałe i mają wygląd znacznie luźniejszej siatki. Hamaki w stylu Majów są w jasnych kolorach. Te hamaki są miękkie i dostosowane do różnych kształtów i wymiarów ciała.

4. Hamaki z Wenezueli

Hamaki z WenezueliHamaki z Wenezueli są bardzo podobne do starych, wojennych hamaków z płótna. Materiały używane do produkcji tych hamaki to nylon, poliester i polimery nie rozciągliwy, taki jak dacron. 

5. Hamaki turystyczne

Hamaki turystyczne


Hamaki turystyczne są przenośne, lekkie i łatwe do zamocowania. Chociaż są dopasowane do potrzeb wczasowiczów i turystów, te hamaki są również idealne do ogrodów przydomowych. Hamaki turystyczne są zazwyczaj wykonane z cienkiego jedwabiu, spadochronowego nylonu.

6. Fotel hamakowy

Fotel hamakowy

Fotel hamakowy może nie być najlepszy do spania, ale jest idealny dla osób, które pragną zrelaksować się w każdym miejscu. Fotel może być również stosowany w domu, szczególnie w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl