Frisbee gift
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Jak zamontować hamak

Wiele osób może skojarzyć leniwe popołudnie z odpoczynkiem w hamaku. Nasze wyobrażenie hamaka to zwykle dwa drzewa i rozpięty pomiędzy nimi hamak. Nie zawsze dysponujemy zadrzewionym ogrodem. Z tego powodu, hamaki umieszczamy wewnątrz, na zewnątrz,  pomiędzy różnego rodzaju przedmiotami. Istnieje również wiele sposobów, aby powiesić hamak, tak aby każdy się w nim zrelaksował.

1. Typy hamaków

Hamaki są w różnych kształtach i z różnych materiałów, takich jak nylon. Niektóre hamaki lepiej umieszczać w pomieszczeniu, podczas gdy inne mają zwiększoną trwałość, co czyni je idealnymi do zewnątrz. Hamaki wykonane z jednego kawałka płótna konkurują z tymi wykonanymi z siatki.

2. Dwa rodzaje hamaków

Pierwszy typ hamaka ma drążek. Są to zwykle znajdujące się na obu końcach hamaka drewniane pręty. Hamaki z drążkiem są zazwyczaj większe i mogą zmieścić więcej osób.

Drugi typ hamaka nie ma drążka i jest bardziej elastyczny.

3. Odpowiednia wysokości i odległość

Warto wiedzieć, jak wysoko hamak powinien zostać powieszony, a także, jak daleko od ścian albo innych obiektów. Każdy z dwóch głównych typów hamaka wisi inaczej. Określenie właściwej wysokości i odległości dla każdego typu hamaka jest inna. Jeśli odległość pomiędzy mocowaniem hamaków jest zbyt duża, należy wtedy dołożyć linę, sprężynę albo karabińczyk.

4. Odpowiedni obiekt mocowania

Gdy hamaki nie są przymocowane do twardych obiektów, może to spowodować poważne obrażenia. Z tego powodu ważne jest, aby szukać obiektów stabilnych i mocnych. Drzewa są oczywiście idealne wraz z wszelkiego rodzaju obiektami osadzonymi w podłożu betonowym. Drzewa zapewniają cień i są na tyle wysokie, że hamaki są łatwo regulowane.


5. Wnioski

Hamaki są jednym z najbardziej komfortowych miejsc do spania lub do salonu, każdy jest w stanie cieszyć się nim w każdej chwili. Istnieje kilka sposobów zabezpieczeń hamaka i wiele miejsc, gdzie hamak doskonale pasuje. Jednak hamak właściwie powinien zostać powieszony na odpowiedniej wysokości i odległości od przedmiotów, które są tuż obok.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: