Poduszka PZS w prezencie
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Najczęściej zadawane pytania przed zakupem

1. Dla kogo ma być przeznaczony hamak?

Jeśli obiektem Twojego zainteresowania jest hamak dla osoby dorosłej, powinieneś wybrać model „single”, mający od 3 do 3,3 metrów długości i od 1,2 do 1,4 metrów szerokości. Z kolei, hamak rodzinny powinien być znacznie większy – o długości od 4,5 metra wzwyż i szerokości około 2 metry. Dla dziecka będzie odpowiedni hamak o długości od 1,5 do 2,5 metra i szerokości od 1 do 1,5 metra. Zawsze lepiej wybrać hamak nieco większy, bowiem dzieci szybko rosną, dlatego też w krótkim czasie mogą one wyrosnąć z zakupionego hamaka.

2. Czy chcesz sypiać w hamaku czy też jedynie wypoczywać?

Jeśli mamy zamiar jedynie wypoczywać w hamaku, można wybrać tradycyjny jego typ. Z kolei, jeśli chcemy nie tylko wypoczywać w hamaku w ciągu dnia, ale również wykorzystywać go również jako miejsce do spania, musimy zainwestować w odpowiednią osłonę. Mamy tu do wyboru moskitierę, która ochroni nas przed wszelkimi, atakującymi w nocy insektami. Dobry będzie też hamak-namiot, który posiada dodatkowe wodoodporne zadaszenie. Pamiętaj, że hamak podczas snu należy zawiesić o 30-40 cm wyżej niż podczas popołudniowej sjesty.

3. W jakim miejscu chcesz rozwiesić hamak?

Najlepiej jest rozwiesić hamak między dwoma drzewami. Jest to zdecydowanie najbezpieczniejsza i najbardziej stabilna opcja. Można też dokupić do hamaka stelaż, najlepiej drewniany, bo jest bardziej stabilny. Hamak możesz też zamocować na hakach, które wbijesz w ścianę na werandzie.


 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: