Poduszka PZS w prezencie
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Jak zamontować fotel

Istnieją dwa podstawowe miejsca montażu foteli hamakowych, na zewnątrz i we wnętrzach budynków.

Fotele hamakowe wymagają tylko jednego punktu mocowania. Może to być gałąź, lub hak zamocowany do sufitu, itp. Na gałęzi można przymocować fotel hamakowy bezpośrednio za pomocą liny. Możesz także użyć haków lub śrub. Śruba wkręcona bezpośrednio do belki sufitu, daje solidny punkt mocujący dla liny na której umocowany będzie hamak. Dla bezpieczeństwa montujemy fotele hamakowe nie wyżej niż 1 metr nad ziemią lub podłogą. Uwaga, szczególnie ruchliwym dzieciom zdarzają się upadki z hamaka, dlatego im niższa odległość od ziemi tym mniejsze potencjalne siniaki.

Fotele hamakowe z belką poprzeczną zwykle o szerokości 120 lub 140 cm, montuje się w jednym punkcie lub w na jednym haku. Szekla obrotowa mocowana do takiego fotela umożliwia obrót fotela o 360 stopni. Można w nim dryfować swobodnie podczas relaksu.
 
Do montażu we wnętrzach przyda Ci się solidna udarowa wiertarka, z dobrymi wiertłami do betonu, sufity w większość przypadków są zbrojone. Rekomendujemy mocowanie fotela hamakowego na oczku montażowym z czterema otworami. W każdym z czterech otworów wkręcamy śrubę z kołkiem o średnicy co najmniej 8 mm i długości 90 mm.  Takie mocowanie będzie niezawodne. Upewnij się wcześniej, że twój sufit jest wykonany z solidnego betonu.
 
Najczęściej polecanym sposobem montażu w belce drewnianej jest jej przewiercenie na wylot i wkręcenie śruby z oczkiem. Zabezpieczenie nakrętką z podkładką po drugiej stronie belki dodatkowo wzmocni trwałość konstrukcji. 

Przed ustaleniem miejsca montażu upewnij się również, że drążek fotela hamakowego oddalony jest od najbliższej ściany o co najmniej 1 metr. Unikniesz w ten sposób uszkodzeń tynku na ścianach i ewentualnych uszkodzeń ciała podczas bujania.

W naszym sklepie dostępne są również stojaki do foteli hamakowych, które najczęściej ustawiamy na zewnątrz domu, lub na przestronny tarasie czy patio. Stojaki do foteli mają w komplecie odpowiednie mocowania, umożliwiające łatwe zawieszanie i zdejmowanie hamaka.

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: