Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ: »

Hamak reklamowy

Hamak to przedmiot, który chyba każdemu kojarzy się bardzo pozytywnie. To sposób na zabawę połączoną z wypoczynkiem. Warto wykorzystać ten fakt, wybierając to ogrodowe siedzisko jako ciekawą formę gadżetu reklamowego.  

Dlaczego hamaki jako gadżet reklamowy to dobry wybór? Bo prosty, a  przy tym wzbudzający pozytywne skojarzenia. Wystarczy płachta materiału odpowiednio przymocowana – a na nim oczywiście reklama, np. w formie logo firmy. Z jednej strony można przygotować kampanię, w której takie hamaki byłyby rozdawane (nawet w postaci nagród), z drugiej dobrym pomysłem może być umieszczenie ich przed siedzibą firmy. Ważne, by reklama była dobrze widziana, bo przecież to ona jest najważniejsza.  

Oczywiście należy przy tym zadbać o to, by reklamowe hamaki dobrze się prezentowały – były estetyczne oraz wytrzymałe. Właśnie takie hamaki reklamowe chcielibyśmy zaoferować. Nic nie gwarantuje tak dobrej reklamy jak wygoda, relaks i wspaniała zabawa.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
Amazonas
La Siesta
Ticket to The Moon
Jagram
Vivere
Cacoon
Crua Outdoor
Jobek
Lesovik

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: