Poduszka PZS w prezencie
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ: »

System montażu

Hamak można zamontować na wiele sposobów i tak naprawdę trudno ocenić, który z nich jest najlepszy. Wszystko zależy od tego gdzie chcemy hamaka używać i kto ma być jego użytkownikiem...

Jeżeli nie mamy gotowego stojaka do naszego hamaka musimy wybrać odpowiednie miejsce do jego montażu.

Właściwe rozwieszenie hamaka zapobiega jego rozciągnięciu, lub ewentualnemu zerwaniu, a także zapewni komfort wypoczynku, a nie dodatkowy ból pleców. Zasady montażu są bardzo proste, wystarczy obliczyć podstawowe odległości.

Do zamocowania hamaka potrzeba dwóch linek, dwóch śrub lub haków. Warto również mieć dwa łącza zatrzaskowe, którymi połączymy hamak z linkami.

Montowanie hamaka należy zacząć od zmierzenia odległości między drzewami, drzewem a ścianą lub dwoma budynkami gdzie chciałbyś powiesić hamak. Następnie, przymocuj linki do hamaka i rozwieś go w ten sposób, aby długość całości była niewiele dłuższa od odległości między dwoma punktami, pomiędzy którymi rozwieszany jest hamak ( hamak powinien luźno opadać). Hamak nie powinien znajdować się mniej niż 30 cm nad ziemią gdy na nim usiądziesz. Gdyby dotykał ziemi, należy skrócić linki. Gdy już mamy wszystko wymierzone zostaje tylko wkręcić śruby, wyregulować linki i wylegiwać się w hamaku ile tylko dusza zapragnie J

Montowanie fotela hamakowego należy rozpocząć od wyboru miejsca gdzie ma on wisieć. Istnieją dwie opcje mocowania fotela hamakowego: sufit/belka i konar drzewa. W przypadku mocowania do sufitu należy wybrać  śrubę o wytrzymałości dopasowanej do naszego fotela.  Bardzo ważne – nie możemy wieszać fotela do sufitu podwieszanego! W przypadku mocowania fotela do belki/konar drzewa wystarczy nam linka, którą obwiązujemy konar/belkę.

Najprostszym sposobem mocowania hamaka jest stojak właściwy dla danego modelu, wśród nich rozróżniamy:

-styl Śródziemnomorski – stelaż wykonany jest z metalu i plastiku. Świetnie sprawdzają się zarówno w ogrodzie jak i we wnętrzu domu.

- styl Barco - to solidna drewniana konstrukcja, idealna do ogrodu.

- styl Północnoamerykański – to metalowy lub plastikowy stojak adekwatny do ogrodu.

-styl Romano - stelaże także wykonane są z metalu. Wspaniale sprawdzają się w domu, ale można je równie dobrze wykorzystywać w ogrodzie.

- Yayita – stelaż stworzony dla maluchów. Wykonane są z wysokiej jakości drewna i bawełny organicznej. Idealnie pasują do wnętrza.

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: