Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Hamak z drążkiem, Palacio

Hamak z drążkiem, Palacio

 

Hamaki tak wielkie jak łoże królewskie! By stworzyć wyjątkowo elegancki wizerunek oraz osiągnąć większą stabilność, między hamakiem a linkami zainstalowana jest dodatkowo drewniana poprzeczka, przy czym łącznik ten wykonany jest z najlepszego brazylijskiego drewna. Utkany przy użyciu złożonej techniki Jacquard.  Palacio wykończony jest ręcznie wiązanymi frędzlami oraz dodatkową ozdobną lamówką (Veranda). Wszystko to na niezwykle mocnym bawełnianym płótnie o gramaturze 450g/m². Model Cafe bez ozdobnych frędzli oraz lamówki.

 

Wybierz kolor:

CafeCafe EcruEcru
824.00 zł

ILOŚĆ:

Hamak z drążkiem, Palacio

Hamak Palacio ecru wykonany w 100% z przetworzonej bawełny, kolor cafe wykonany w 85% z przetworzonej bawełny i 15% z poliester.
 
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:240 x 160
długość całkowita [cm]:360
długość drążka [cm]:140
dopuszczalne obciążenie [kg]:200
waga [kg]:5
materiały:85% Bawełna / 15% Poliester
opakowanie [cm]:145 x 16 x 14

Hamak z drążkiem, Palacio

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
1 opinii
  2015-07-02 09:40:37

Hamak w pełni spełnia moje oczekiwania. Obsługa w sklepie też odpowiednia.
    Hamak z drążkiem, Palacio - ecru(Ecru) Hamak z drążkiem, Palacio - ecru(Ecru) Hamak z drążkiem, Palacio - ecru(Ecru) Hamak z drążkiem, Palacio - Brązowy(Cafe) Hamak z drążkiem, Palacio - Brązowy(Cafe) Hamak z drążkiem, Palacio - Brązowy(Cafe) Hamak z drążkiem, Palacio - Brązowy(Cafe) Hamak z drążkiem, Palacio - Brązowy(Cafe) Hamak z drążkiem, Palacio - Brązowy(Cafe)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: