Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho

2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho

 
Dwa w jednym: podkład termiczny do hamaków turystycznych połączony z poncho, idealny produkt dla każdego pasjonata, który lubi odpoczywać w hamaku i podziwiać krajobrazy w chłodne dni w terenie.
 

Wybierz kolor:

brązowybrązowy
550.40 zł    688.00 zł

ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho

Poncho dostępne w jednym rozmiarze.
Materiał wierzchni podkładu termicznego do hamaków wykonany jest ze 100% nylon ripstop (210T), w środku wypełniony mikrofibą Thermolite®, wyjątkowo ciepłą, przytulną i miękką jak puch.
Sprawdza się w temperaturze mniejszej lub równej 0°C. Nadaje się do wszystkich hamaków o długości całkowitej 250-300 cm.
W skład zestawu wchodzi lina do zawieszenia i pasek do zaczepienia z hamakiem.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:260 x 120
długość całkowita [cm]:260
dopuszczalne obciążenie [kg]:Nie dotyczy
waga [kg]:0,99
materiały:Nylon
opakowanie [cm]:33 x 17,5

2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy) 2 w 1: Podkład termiczny do hamaków połączony z poncho, Underquilt-Poncho - Brązowy(brązowy)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: