Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR

Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR

 

Bawełniany szeroki fotel hamakowy. Dość duży żeby zapewnić wygodę nawet dwóm osobom z podstawką pod stopy.

Ręcznie pleciony z najwyższej jakości bawełny. Drążek specjalistycznie zabezpieczony przeciw niekorzystnym warunkom pogodowym.

 

Wybierz kolor:

209209 303303 333333
442.50 zł    590.00 zł

ILOŚĆ:

Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR

Ten fotel hamakowy jest dość szeroki, przez co staje się bardziej wygodny nawet dla dwóch osób. Dodatkowo zawiera podstawkę pod stopy. Przy czym nadal jest on na tyle mały, by zmieścił się do wnętrza Twoje mieszkania.

Materiał, z którego jest zrobiony, jest ręcznie pleciony z najwyższej jakości bawełny. Sznurki, które podtrzymują całą konstrukcję wykonane są z bawełny i także plecione są ręcznie. Są niezwykle wytrzymałe, a przy tym delikatne w dotyku.

Gama kolorów dostępna w ofercie jest duża i łatwo będzie nam znaleźć idealny kolor do wnętrza.

Maksymalne obciążenie przewidywane dla tego hamaka to 140kg. Jego wielkość od dołu do uchwytu mocującego wynosi 137cm.

Drążek wieńczący hamak wykonany jest z drewna, które jest specjalnie impregnowane i zabezpieczane przed działaniem czynników zewnętrznych.

Fotel jak z marzeń, wprost idealny,
Ładny, stylowy, jest super fajny.
W domu, w ogrodzie, wszędzie pasuje.
Nastrój zepsuty szybko naprostuje.
 


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Poduszki nie stanowią kompletu! Można je dokupić dodatkowo, zapraszamy do naszego działu - Poduszki.
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:120 x 182
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:137
długość drążka [cm]:112
dopuszczalne obciążenie [kg]:140
materiały:Bawełna

Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
4 opinii
  2015-07-02 09:58:47

Świetnie pozwala wypocząć po ciężkim dniu. Polecam zwłaszcza osobom z bezsennością.
  2015-07-06 11:03:00

Hamak-fotel dobry do wypoczywania, dzięki niemu można poczuć się jak w niebie.
  2016-04-26 07:04:25

Hamak wykonany solidnie, żywa kolorystyka i miły w dotyku materiał .
  2019-09-05 09:39:03

Porządne materiały, solidne wykonanie, stabilna konstrukcja. Atrakcyjna, żywa kolorystyka w ciepłych tonacjach (to oczywiście jedna z opcji). Ma wybitne własności relaksujące i usypiające.
    Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Parakeet Green(303) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Parakeet Green(303) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Parakeet Green(303) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Parakeet Green(303) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Niebieski / turkusowy(278) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Folsom(254) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Kuna Yala(188) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - zielony groszek(294) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Szary(296) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Zielony(297) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Tequila sunrise(333) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Tequila sunrise(333) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Tequila sunrise(333) Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR Fotel hamakowy szeroki z podstawką, HC-FR - Tequila sunrise(333)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: