Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey

Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey

 
Podszyty koc Sunny Grey przeznaczony dla hamaków niemowlęcych marki AMAZONAS.
Jest miękki i przytulny dla małych miłośników hamaków!
Idealny dla delikatnego kołysania się na świeżym powietrzu w lecie. Zamień hamaczek w przytulne miejsce do drzemki nawet w chłodniejsze dni z wkładem Sunny, zawierającym izolacyjne termo wypełnienie, składające się z pustych włókien i gładkiej flaneli bawełnianej.
Pasuje do hamaków dla niemowląt Koala, Kaya i Kangoo. Posiada dopasowane wycięcia do szelek bezpieczeństwa!
Wypełnienie termiczne składające się z pustych włókien.
 

Wybierz kolor:

GreyGrey
102.00 zł
ILOŚĆ:

Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey

Bawełniany koc do hamaków niemowlęcych Sunny Grey - lekki oraz przyjemny w dotyku. umili wypoczynek Twojemu maluchowi, a zarazem uchroni go przed zimnem w chłodniejsze dni.

Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:86 x 38
dopuszczalne obciążenie [kg]:Nie dotyczy
waga [kg]:0,4
materiały:Bawełna
opakowanie [cm]:28 x 22 x 8,5

Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey) Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey) Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey) Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey) Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey) Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey) Podszyty koc do hamaków niemowlęcych, Sunny Grey - Szary(Grey)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: