Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo

 

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt Hippo - dzięki niemu możesz zmienić miejsce wypoczynku swojego dziecka by mieć go zawsze pod opieką. Stojak daje nam możliwość mobilności wypoczynku dziecka, zarówno w domu, jak i ogrodzie.

 

Wybierz kolor:

11
711.00 zł

ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo

Stylowy mebel i kołyska dla dziecka w jednym.
Hippo przyciąga wzrok i jest odpowiedni dla foteli hamakowych dla niemowląt Kaya i Kangoo (hamak nie jest wliczony w cenę), oraz dla siedziska Kids Globo.
Hippo jest wyjątkowo stabilny i wyposażony w ogranicznik obrotu. Jego ekskluzywny design sprawia, że Hippo to prawdziwy klejnot. Łatwo jest go przenosić, tak by przez cały czas być blisko swojego dziecka.
AMAZONAS wykorzystuje drewno certyfikowane FSCTM ze zrównoważonych europejskich lasów państwowych do produkcji swoich produktów.
 

Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:108
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:140
szerokość [cm]:105
dopuszczalne obciążenie [kg]:35
waga [kg]:7
materiały:Świerk
symbole:Drewno Świerkowe z lasów europejskich, Certyfikat FSC, 100% drewno z certyfikatem FCS
wymagana powierzchnia [cm]:108x105
     

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Hippo - Świerkowy(1)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: