Poduszka PZS w prezencie
Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Kemping

5 powodów, dla których kemping jest dla Ciebie dobry
1. Camping poprawia jakość życia i ładuje baterie.
79% wczasowiczów jest zadowolonych z jakości swojego życia. Czują się bardziej zrównoważeni, optymistyczni, energiczni i po prostu… szczęśliwsi. Czy wiesz, że camping daje ci ten sam rodzaj zrelaksowanego umysłu, co joga? Oba działania prowadzą do większego szczęścia!

2. Camping pozostawia dożywotnią, szczęśliwą pamięć.
Wyjazd na kemping sprawia, że ​​czujesz się bliżej poznanych ludzi. Uczucia emocjonalne, których doświadczają obozowicze wokół ogniska podczas długich wędrówek, podczas eksploracji lub oglądania zachodu słońca (lub wschodu) pozostawiają lepsze wspomnienia z biwakowania.

3. Obozowicze mają lepsze zdrowie w każdym wieku.
Witamina D jest dostarczana przez słońce. W połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi, wspinaniem się po górach, biegania po jeziorze lub zbierania drewna na ognisko zwiększy twoje ogólne zdrowie. Bądź więc zdrowy i idź na kemping!

4. Obozowicze czują, że mogą być sobą.
Wszyscy są ważni. Zasadniczo, biwakowanie uwalnia Cię od stresu, który możesz odczuwać podczas bycia kimś innym w życiu codziennym.

5. Camping pomaga zjednoczyć ludzi.
Rodziny, które wybierają się na kemping, mają silniejsze więzi i są w stanie lepiej się komunikować. Spędzanie czasu z przyjaciółmi i rodziną sprawia, że ​​ludzie są szczęśliwi w swoim życiu.

TWÓJ WYBÓR:   KEMPING    
                 
  STRONA     z   1
                 
  STRONA     z   1

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: