Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Kubek emaliowany, Wisdom

Kubek emaliowany, Wisdom

 
Emalia jest materiałem wytwarzanym przez stapianie sproszkowanego szkła z podłożem. Jest wypalany za pomocą dodatków pigmentowych. Pokrycie elementów stalowych emalią chroni materiał podstawowy przed rdzą, nadaje wyrobowi przyjemną estetykę oraz gwarantuje zdrowie i bezpieczeństwo podczas użytkowania emalii w kuchni. Jego trwałość jest wynikiem wypalania w wysokich temperaturach (około 850 ° C). To nie tylko czyni go trwałym, ale także sprawia, że nadaje się do stosowania na każdej kuchence (w tym płyty indukcyjnej) i nadaje się do mycia w zmywarce.
Emalia jest twardym materiałem, który może wiele przetrwać. Jednak wystawiony na duży nacisk pęknie (podobnie jak szkło).
Nie rzucaj emaliowanych naczyń.

Średnica kubka wynosi 8 cm.
Pojemność kubka 350 ml.
 

Wybierz kolor:

WisdomWisdom Wisdo_mWisdo_m
52.00 zł
ILOŚĆ:
Czas oczekiwania na produkt ponad 7 dni. Skontaktuj się z nami w tej sprawie sklep@whamaku.pl tel. 600 055 695

Kubek emaliowany, Wisdom

Emaliowany kubek zaprojektowany przez Jordi Triasa dla wszystkich miłośników przyrody.
To kubek, który daje poczucie połączenia z naturą. Idealnie jest wlać do niego ulubionego drinka i pomyśleć o swojej przyszłości, marzeniach i celach. Możesz go zabrać ze sobą na zewnątrz lub po prostu wygodnie w fotelu. Produkt najwyższej jakości wykonany we współpracy z naprawdę utalentowanymi projektantami.

Kubek emaliowany, Wisdom

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Kubek emaliowany, Wisdom - morski(Wisdom) Kubek emaliowany, Wisdom - Pomarańczowy(Wisdo_m) Kubek emaliowany, Wisdom - morski(Wisdom) Kubek emaliowany, Wisdom - morski(Wisdom) Kubek emaliowany, Wisdom - morski(Wisdom) Kubek emaliowany, Wisdom - morski(Wisdom) Kubek emaliowany, Wisdom - Pomarańczowy(Wisdo_m) Kubek emaliowany, Wisdom - Pomarańczowy(Wisdo_m) Kubek emaliowany, Wisdom - Pomarańczowy(Wisdo_m)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: