Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Scout Hammock Combi, SHC

Scout Hammock Combi, SHC

 
Jednoosobowy hamak Scout Combi marki Exped. Ciesz się beztroską chwilą, bujając się w hamaku w ciągu dnia odpoczywając, a w nocy błogim snem!  Hamak Scout Combi to profesjonalny hamak dla aktywnych.

Zestaw Hammock Scout Combi składa się z hamaka, moskitiery, tarpa, zestawu do zawieszenia, pokrowca. Hamak posiada podwójne dno z matą (szerokość 77 cm), podczas snu mata nie przemieszcza się. Trzy siatkowe kieszenie na telefon, lornetkę i inne drobiazgi. Moskitiera z zamkiem błyskawicznym na całej długości z jednej strony, zaprojektowana tak, aby łatwe było wchodzenie i wychodzenie z hamaka. Wielkość moskitiery można regulować, ciemny kolor siatki daje dobrą widoczność od środka. Solidny tarp, chroni przed deszczem i słońcem. W komplecie lekki zestaw do zawieszenia hamaka i tarpa. 
 

Wybierz kolor:

0101
1200.00 zł

ILOŚĆ:

Scout Hammock Combi, SHC

Jednoosobowy hamak Scout Combi marki Exped. Ciesz się beztroską chwilą, bujając się w hamaku w ciągu dnia odpoczywając, a w nocy błogim snem! 

Zestaw Hammock Scout Combi składa się z hamaka, moskitiery, tarpa, zestawu do zawieszenia, pokrowca.

Wymiary hamaka: 295x145 cm
Wymiary części sypialnej: 215x140 cm
Max. wzrost osoby: 195 cm

Wymiary daszka: 300x190 cm
Materiał 70 D Texped PA68 ripstop nylon, certyfikat Oeko-Tex 100

Materiał moskitiery: nylon 15D siatkowy, 1500 oczek / cal kwadratowy  

Zestaw do wieszania: linka poliestrowa 3/5 mm, taśma poliestrowa 25 mm
Specyfikacja techniczna
dopuszczalne obciążenie [kg]:150
waga [kg]:1.665
opakowanie [cm]:wys.45 cm, średnica 18cm

Scout Hammock Combi, SHC

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC Scout Hammock Combi, SHC
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: