Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2

Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2

 

Hamaki Sunbrella wykonane są z tkaniny akrylowej, łatwy w utrzymaniu, odporny na plamy, odporny na pleśń i promieniowanie UV.  

 

Wybierz kolor:

0404 0505 0606 0707 0808
1825.00 zł

ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2

Drążek w danym modelu jest specjalnie zaimpregnowany przez co hamak może być wykorzystywany na dworze.

Zaletą hamaka jest miękkość, odporność na działanie pogody, na wilgoć, grzyb, nie brudzi, nie traci koloru i jest odporny na ścieranie.
Tkanina Sunbrella® jest wypełniona watoliną poliestrową, dzięki czemu hamak jest wyjątkowo wygodny. Hamaki z tej serii są dostępne w pięknych, żywych kolorach.
Każdy hamak jest wyposażony w pierścienie i łańcuchy. W skład zestawu wchodzą również 2 śruby do drewna


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:213x135
długość całkowita [cm]:396
długość drążka [cm]:135
dopuszczalne obciążenie [kg]:204
waga [kg]:5,9
materiały:Akryl (Sunbrella)

Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - niebiesko-biały(04) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - niebiesko-biały(04) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - zielono-żółty(05) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - niebiesko-biały(04) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - niebiesko-biały(04) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - Niebieski(06) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - Niebieski(06) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - Niebieski(06) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - Kolorowy(07) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - Kolorowy(07) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - Kolorowy(07) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - błękitno-niebieski(08) Pikowany hamak Sunbrella z drążkiem dwuosobowy, SUN2 - błękitno-niebieski(08)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: