ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu zewnętrzna, 0000012179

130.00 zł

Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu zewnętrzna, 0000012179


  Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu ZEWNĘTRZNA + UCHWYT + PILOT Numer katalogowy: HL-240-COB Specyfikacja: Oświetla obszar ponad 10m² Czas świecenia lampy (od 100% baterii): 8 godzin Wodoodporna: IP65 Kąt świecenia: 270° Lampa posiada aż 360 diod LED Odpowiednik zwykłej lampy 300W Akumulator zasilany energią słoneczną: 3000 mAh Temperatura barwowa 5200K~6000K Temperatura pracy od -40 st. C do +80 st. C Wymiar lampy po złożeniu: szer. 13cm x wys. 36cm Wymiar lampy po rozłożeniu: szer. 35cm x wys. 35cm Długość nogi: 16,5cm Rodzaj diod LED: COB Ciesz się mocnym oświetleniem bez wysokich rachunków za prąd.   Latem, podczas słonecznych dni wystarczy ok. 6 godzin do pełnego naładowania baterii lampy. Latarnia solarna ma szerokie zastosowanie, a dzięki regulowanemu uchwytowi i braku kabli potrzebujemy jedynie niewielkie miejsca do jej przykręcenia. Precyzyjny, wbudowany czujnik ruchu swoim działaniem pokrywa obszar o kącie 270° i ma zasięg do 5m. Nowoczesny polikrystaliczny panel słoneczny o dużej powierzchni zamocowany z tyłu obudowy zapewnia wysoką wydajność i sprawność lampy. Skorzystaj z dobroci natury, wypróbuj lampę zasilaną energią słoneczną.  Jedną lampą oświetlisz obszar ponad 10m². Lampa posiada 3 różne tryby zdalnego sterowania: 1. Lampa LED włącza się po zmierzchu po wykryciu ruchu. Następnie samoczynnie wyłącza się po kilkudziesięciu sekundach, jeśli czujnik nie zarejestruje ruchu. 2. Lampa LED świeci stałym światłem (10% mocy). Po wykryciu ruchu lampa zaczyna świecić pełną mocą. Następnie lampa samoczynnie przełącza się w tryb 10% mocy po kilkudziesięciu sekundach, jeśli czujnik nie zarejestruje ruchu. 3. Lampa LED włącza się automatycznie po zmierzchu i działa w trybie oszczędnym (30% mocy). Programy świecenia uruchamia się zdalnie (dołączonym pilotem IR) lub przyciskiem na obudowie lampy. Wodoodporna lampa solarna sprawdzi się idealnie do oświetlenia: ogrodu, pojazdu, parkingu, działki rekreacyjnej, dokoła domu, schodów, bram, a także balkonu. Nie wymaga dostępu do prądu ani ciągnięcia kabli. Wystarczy zamontować ją w dogodnym miejscu z dostępem do światła słonecznego, a następnie ustawić ramiona lampy, tak by oświetlały, jak największą powierzchnię.  Zestaw zawiera: Lampę solarną 720 LED ze zintegrowanym czujnikiem ruchu i zmierzchu Pilot sterujący Stelaż mocujący Zestaw montażowy: Śruby i nakrętki montażowe do uchwytu 2 szt. Kołki montażowe 2 szt. Śruby do dokręcenia ramion lampy (dla zachowania odpowiednich kątów) 4 szt.   

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 20 PLN od 550 PLN
Przelewy24 22 PLN od 550 PLN
PayU 22 PLN od 550 PLN
PayPal 25 PLN od 550 PLN
Pobranie 27 PLN od 600 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 18 PLN -
Przelewy24 19 PLN -
PayU 19 PLN -
PayPal* 22 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu zewnętrzna, 0000012179