Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Daszek na hamak, CFZ40

Daszek na hamak, CFZ40

 

Daszek na hamak to doskonały dodatek, gdy pada deszcz lub gdy słońce świeci zbyt jasno.
Odporny na promieniowanie ultrafioletowe i wodoodporny: najlepsza ochrona w hamaku przed bezpośrednim napromieniowaniem słonecznym i dudniącym deszczem dzięki przeciwsłonecznej i przeciwdeszczowej plandece ClassicFly z wysokojakościowej tkaniny RipStop.

 

Wybierz kolor:

44
366.00 zł

ILOŚĆ:
Czas oczekiwania na produkt ponad 7 dni. Skontaktuj się z nami w tej sprawie sklep@whamaku.pl tel. 600 055 695

Daszek na hamak, CFZ40

Daszek na hamak został zaprojektowany na pokrycie dowolnego hamaka, ale może być również stosowany samodzielnie lub do większości innych hamaków. Daszek wykonany jest w całości z przeciwdeszczowej plandeki ClassicFly z wysokojakościowej tkaniny RipStop. Daszek zapewnia niezawodną ochronę w momencie kiedy pogoda podczas wypoczynku się pogorszy.
ClassicFly posiada na wszystkich rogach praktyczne kieszenie, w których dają się rozmieścić poszczególne sznurki do mocowania.
Cztery dołączone śledzie znajdują się w dodatkowym woreczku. Przymocowuje je się w ziemi, są one jaskrawo czerwone, abyś mógł je też łatwo rozpoznać wieczorem.
Do zestawu dołączone jest także 6 lin: 2 x 300 cm | 4 x 200 cm.

 

Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:400x300
waga [kg]:1
materiały:Poliester
opakowanie [cm]:25 x 13 x 13

Daszek na hamak, CFZ40

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
1 opinii
  2019-10-31 18:04:43

Bardzo fajny
    Daszek na hamak, CFZ40 - zielony(4) Daszek na hamak, CFZ40 - zielony(4) Daszek na hamak, CFZ40 - zielony(4) Daszek na hamak, CFZ40 - zielony(4) Daszek na hamak, CFZ40 - zielony(4) Daszek na hamak, CFZ40 - zielony(4)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: