Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Hamak z drążkiem, Tonga

Hamak z drążkiem, Tonga

 

Niezwykle wygodny brazylijski hamak jednoosobowy z drewnianym łącznikiem w niezwykle atrakcyjnej cenie.  Wykonany ze specjalnego materiału EllTEX(polyester powlekany bawełną). Dzięki specjalnemu materiałowi hamak jest wodoodporny a filtry UV zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi.

 

Wybierz kolor:

BubblegumBubblegum CandyCandy KolibriKolibri VulcanoVulcano
120.75 zł    161.00 zł
ILOŚĆ:

Hamak z drążkiem, Tonga

W swoim składzie zawiera 55% przetworzonej bawełny i 45% poliester.
 
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:200 x 100
długość całkowita [cm]:310
długość drążka [cm]:80
dopuszczalne obciążenie [kg]:120
waga [kg]:1,5
symbole:EllTex to specjalna mieszanka poliestru i bawełny, która jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne, prawie nie blaknie i pozostaje wyjątkowo odporna na rozdarcie, nawet po wielokrotnym zmoczeniu.
materiały:55% Bawełna / 45% Poliester
opakowanie [cm]:80 x 11 x 7
 

Hamak z drążkiem, Tonga

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
3 opinii
  2015-07-21 11:55:43

Hamak zgodny z opisem. Na początku nie byłem przekonany do niego ale teraz wiem że dobrze zrobiłam. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
  2019-09-04 14:06:20

Hamak jest godny polecenia. Tylko szkoda, że nie ma w komplecie zestawu montażowego. To dobry produkt dla dzieci i dla dorosłych.
  2019-09-04 14:39:32

Polecam każdemu niezdecydowanemu. solidne hamaki nie bledną od słonca!!!
    Hamak z drążkiem, Tonga - pomarańczowo-zielony(Bubblegum) Hamak z drążkiem, Tonga - pomarańczowo-zielony(Bubblegum) Hamak z drążkiem, Tonga - pomarańczowo-zielony(Bubblegum) Hamak z drążkiem, Tonga - pomarańczowo-zielony(Bubblegum) Hamak z drążkiem, Tonga - Różowy(Candy) Hamak z drążkiem, Tonga - Różowy(Candy) Hamak z drążkiem, Tonga - Różowy(Candy) Hamak z drążkiem, Tonga - Różowy(Candy) Hamak z drążkiem, Tonga - żółto-niebieski(Kolibri) Hamak z drążkiem, Tonga - żółto-niebieski(Kolibri) Hamak z drążkiem, Tonga - żółto-niebieski(Kolibri) Hamak z drążkiem, Tonga - Czerwony(Vulcano) Hamak z drążkiem, Tonga - Czerwony(Vulcano) Hamak z drążkiem, Tonga - Czerwony(Vulcano) Hamak z drążkiem, Tonga - Czerwony(Vulcano)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: