Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »  
Hamak rodzinny, Colombiana

Hamak rodzinny, Colombiana

 
Colombiana jest jedną z naszych pierwszych sieci pochodzących z Kolumbii. To dowód na to, że w Kolumbii może produkować coś innego niż narkotyki :-) I robi to dobrze - Colombiana charakteryzuje się jasnymi kolorami i wysokiej jakości tkaniem, które ma nieco drobniejszą strukturę niż sieci brazylijskie. Colombianu można umieścić na granicy między sieciami dla dwóch i sieci rodzinnych. Zapewnia mnóstwo przestrzeni i komfortu dwóm dorosłym, a kiedy dołącza do nich dziecko, nic się nie dzieje. Do leżenia w siatce zalecamy wygodną pozycję pod kątem - twoje plecy będą proste i nie będzie niebezpieczeństwa wypadnięcia z siatki. Siatka jest zapakowana w torbę z tego samego materiału i koloru co siatka. Odpowiednimi łącznikami dla tej sieci są: Easy +, Jumbo, Liana, Rope, i można je również łączyć ze stojakiem Sumo grande

 
 

Wybierz kolor:

LimonaLimona MandarinaMandarina
432.00 zł

ILOŚĆ:
Czas oczekiwania na produkt ponad 7 dni. Skontaktuj się z nami w tej sprawie sklep@whamaku.pl tel. 600 055 695

Hamak rodzinny, Colombiana

Bardzo duży Kolumbijski hamak – idealny do komfortowego wypoczynku nawet dwóch osób. Wykonany jest z materiału zawierającego 75% bawełny i 25% polyester.
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:240 x 160
długość całkowita [cm]:350
dopuszczalne obciążenie [kg]:200
waga [kg]:1,8
materiały:75% Bawełna / 25% Poliester
opakowanie [cm]:44 x 34 x 8

Hamak rodzinny, Colombiana

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Hamak rodzinny, Colombiana - Zielony(Olivia) Hamak rodzinny, Colombiana - Zielony(Olivia) Hamak rodzinny, Colombiana - Zielony(Olivia) Hamak rodzinny, Colombiana - Pomarańczowy(Mandarina) Hamak rodzinny, Colombiana - Pomarańczowy(Mandarina) Hamak rodzinny, Colombiana - Zielony(Olivia) Hamak rodzinny, Colombiana - Żółty(Limona) Hamak rodzinny, Colombiana - Żółty(Limona) Hamak rodzinny, Colombiana - Żółty(Limona) Hamak rodzinny, Colombiana - Żółty(Limona)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: