ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Zestaw: dwuosobowy fotel wiszący z drewnianym stelażem, SwingPod XL fotel + stojak

3999.00 zł
Pozwól funkcjonalnemu zestawowi dla dwóch osób od marki Czillo zagościć w Twoim domu lub ogrodzie i stwórz magiczną strefę wypoczynkową. Wygodny fotel wiszący oraz solidny stojak zapewnią komfort i bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym.

W zestawie:
- dwuosobowy fotel wiszący o ciekawym designie,
- drewniany stojak do foteli dwuosobowych,
- miękka, tapicerowana poducha.

Zestaw: dwuosobowy fotel wiszący z drewnianym stelażem, SwingPod XL fotel + stojak

Pozwól funkcjonalnemu zestawowi dla dwóch osób od marki Czillo zagościć w Twoim domu lub ogrodzie i stwórz magiczną strefę wypoczynkową. Wygodny fotel wiszący oraz solidny stojak zapewnią komfort i bezpieczeństwo Tobie i Twoim najbliższym.

W zestawie:
- dwuosobowy fotel wiszący o ciekawym designie,
- drewniany stojak do foteli dwuosobowych,
- miękka, tapicerowana poducha.

Wypoczynek we dwoje z zestawem SwingPod
Na myśl o długich wieczorach przy akompaniamencie relaksującej muzyki i kubkiem gorącej herbaty w ręku pojawia się na Twojej twarzy błogi uśmiech? Dodaj do tej wizji towarzystwo ukochanej osoby i już wiesz, jak wygląda idealnie spędzony czas na odpoczynku. By czuć powiew wiosny, zawsze możesz przenieść swój zestaw SwingPod od marki Czillo na zewnątrz i chłonąć energię z promieni słonecznych. Wygodna, ogromna poducha gwarantuje komfort, a solidny stojak dba o bezpieczeństwo. Delikatne kołysanie w wiszącym fotelu koi zmysły, pozwala się zrelaksować oraz wyciszyć. Wybierając funkcjonalny zestaw SwingPod, stawiasz na wysoką jakość, estetyczny wygląd, ale też na poczucie prawdziwego komfortu.

Znakomite jakościowo materiały
Wysokiej klasy produkty poznajemy po dobrej jakości materiałach, z których są one wykonane. Marka Czillo dba o swoich klientów, ale także o środowisko. Drewno, wykorzystywane w produkcji, odznaczono certyfikatem Forest Stewardship Council (FSC®), co oznacza, że pozyskuje się je przy zachowaniu żywotności lasów oraz ich bogactw biologicznych. O unikatowości świadczą także duże poduchy dwuosobowego fotela wiszącego, które szyte są ręcznie. Wszystkie elementy zestawu wypoczynkowego wyprodukowano w Polsce. Dzięki znakomitej jakości, komplet SwingPod to inwestycja na lata.

Dwuosobowy zestaw wypoczynkowy Swing Pod ze stelażem przeznaczony jest do samodzielnego montażu. W paczce znajdziesz: drewnianą konstrukcję, poduchę, instrukcję montażu, metalowe okucia oraz niezbędne narzędzia.

Sprawdź inne produkty SwingPod XL: wiszący foteldrewniany stojakduża poduchatapicerowana poszewka, przeciwdeszczowy pokrowiec

Opakowanie:
fotel - 120 x 72 x 40 cm
stojak - 172 x 59 x 24 cm
Waga przesyłki: 58 kg

Specyfikacja techniczna

Wysokość stelaża [cm]: 183
Waga [kg]: 58
Materiały: świerk/poliester
Szerokość kosza [cm]: 175
Wysokość kosza [cm]: 120

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN od 450 PLN
Przelewy24 18 PLN od 450 PLN
PayU 18 PLN od 450 PLN
PayPal 21 PLN od 450 PLN
Pobranie 22 PLN od 500 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN -
Przelewy24 18 PLN -
PayU 18 PLN -
PayPal* 21 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Zestaw: dwuosobowy fotel wiszący z drewnianym stelażem, SwingPod XL fotel + stojak