Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp

Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp

 
Zestaw montażowy Door Clamp pomoże Ci w przenoszeniu swojej pociechy, wraz z jego ulubionym hamakiem do każdego pomieszczenia w Twoim domu.
 

Wybierz kolor:

Door ClampDoor Clamp
123.00 zł
ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp

Jeśli chcesz być blisko swojego dziecka, niezależnie od tego, gdzie jesteś w domu, uchwyt do drzwi Door Clamp jest idealnym rozwiązaniem do powieszenia hamaka dla dzieci.
Kiedy zmieniasz pomieszczenia, możesz zabrać ze sobą malucha razem z hamakiem, by mieć go ciągle na oku, a on będzie mógł obserwować z podnieceniem co się dzieje wokół niego, lub nadal słodko spać, w zasięgu Twojego wzroku.
Uchwyt do drzwi można zamontować na dowolnej ramie drzwiowej, która wystaje co najmniej 5 mm od ściany, bez narzędzi i zespołu specjalistów.
Door Clamp może być używana do wieszania obu hamaków dla niemowląt Kaya i Kangoo (hamak nie jest wliczony w cenę).
 
Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:37
dopuszczalne obciążenie [kg]:15
waga [kg]:0,5
materiały:Stal cynkowana

Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp - metalowy(Door Clamp) Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp - metalowy(Door Clamp) Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp - metalowy(Door Clamp) Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp - metalowy(Door Clamp) Uchwyt do montażu hamaka dla niemowląt do ramy, Door Clamp - metalowy(Door Clamp)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: