Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Stojak do foteli hamakowych, Taurus

Stojak do foteli hamakowych, Taurus

 
Stelaż Taurus wyróżnia się stabilnością, jakością wykonania oraz łatwością montażu. Wykonany jest z najwyższej jakości drewna świerkowego, klejonego warstwowo. By zapobiec nadmiernemu brudzeniu się i by w pełni zachować szlachetny wizerunek stelaża, drewno zostało nasączone specjalnym zabezpieczającym olejem. Wszystkie śruby i gwinty wykonane są z wysokiej jakości ocynkowanej stali nierdzewnej. Dzięki regulacji zawieszenia za pomocą łańcuszka stojak pasuje do wielu foteli.
 

Wybierz kolor:

TaurusTaurus
1352.00 zł

ILOŚĆ:

Stojak do foteli hamakowych, Taurus

Stojaki są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!

Stelaż Taurus to nowość na rynku wśród stelaży przeznaczonych do foteli hamakowych.


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:115
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:167,5
szerokość [cm]:146,5
dopuszczalne obciążenie [kg]:160
waga [kg]:18
symbole:100% drewno z certyfikatem FCS
materiały:Świerk
opakowanie [cm]:188 x 12 x 58
wymagana powierzchnia [cm]:146,5 x 167,5 x 115
 

Stojak do foteli hamakowych, Taurus

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Stojak do foteli hamakowych, Taurus - Świerkowy(Taurus) Stojak do foteli hamakowych, Taurus - Świerkowy(Taurus) Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus - Świerkowy(Taurus) Stojak do foteli hamakowych, Taurus - Świerkowy(Taurus) Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus - Świerkowy(Taurus) Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus Stojak do foteli hamakowych, Taurus - Świerkowy(Taurus)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: