ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Stelaż na huśtawkę huśtawka ogrodowa podwójna 3w1 grafitowy, ZEST-0000010144

1064.70 zł

Stelaż na huśtawkę huśtawka ogrodowa podwójna 3w1 grafitowy, ZEST-0000010144


Stelaż na huśtawki i hamak (3 w 1) Sezon na zabawy na świeżym powietrzu trwa! Ulubionym zajęciem każdego dziecka, jak i dorosłego, jest huśtanie się. Relaks na hamaku w słoneczny dzień skutecznie pozwoli Ci się zregenerować i nabrać sił, a gdy Twoje dzieci będą chciały poszaleć na świeżym powietrzu - zawieś huśtawki i zacznij świetną zabawę. Aby rozrywka i wypoczynek były w pełni bezpieczne, warto zainwestować w odpowiedni, wielofunkcyjny stelaż. Zrób prezent swoim dzieciom i sobie! Szerokie zastosowanie stelaża umożliwią załączone akcesoria: haki na wąską huśtawkę (np. tradycyjną plastikową- rozstaw 50cm) haki na szeroką huśtawkę (np. bocianie gniazdo- rozstaw 100cm) haki na hamak (rozstaw ok. 315cm) Zastosowane elementy to gwarancja bezpieczeństwa: Hak mocujący na huśtawki Maskownice na śruby Solidna konstrukcja Mocowanie do twardego podłoża Mocowanie do miękkiego podłoża Bezpieczeństwo użytkowania Konstrukcja zapewnia bardzo dużą wytrzymałość przy maksymalnych odchyleniach huśtawek i eliminuje luzy podczas korzystania z urządzenia. Stabilność Konstrukcji Dzięki załączonym kotwom możesz przymocować stelaż do różnego rodzaju podłoża, co gwarantuje pełną stabilność konstrukcji podczas użytkowania. Wielofunkcyjność Oprócz wykorzystywania stelaża tradycyjnie, zawieszając na nim huśtawki czy bocianie gniazda (1,2), dzięki dwóm mocowaniom z karabińczykami możesz pozwolić na szybkie zainstalowanie hamaku i relaks dla całej rodziny (3). Stelaż możesz wykorzystać również jako sprzęt treningowy i zawiesić na nim worek bokserski. Specyfikacja: wymiary: 260 x 195 x 230 cm profile: 5 x 5cm wykonanie z wysokogatunkowej stali malowany metodą proszkową 4 haki do montowania huśtawki, bocianiego gniazda, worka treningowego 2 haki do montowania hamaka kotwy do mocowania w betonie kotwy do mocowania w trawniku maskownice na wszystkie śruby odporność na czynniki chemiczne, atmosferyczne i na korozję konstrukcja skręcana śrubami max. obciążenie: 220 kg W zestawie: Stelaż na huśtawkę Elementy montażowe (śruby + maskownice, haki, kotwy mocujące) Instrukcja Na tej aukcji kupisz stelaż bez huśtawek! Huśtawki i hamaki znajdziesz w innych naszych ofertach. Uwaga! Stelaż trafi do Ciebie w dwóch paczkach.   Jest również możliwość dokupienia dostawki Zajrzyj   Przy zakupie dwóch stelaży istnieje możliwość połączenia ich w jeden, co pozwala huśtać się aż 4 osobom jednocześnie! Taki zestaw pozwala na wiele konfiguracji m.in. jednoczesne korzystanie z hamaka przez rodzica i huśtanie się dwójki dzieci. Maksymalne obciążenie dla takiego zestawu wynosi 300kg, przy czym konieczne jest zakotwienie go do stabilnego podłoża np. betonu (kotwy znajdują się w zestawie).

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 20 PLN od 550 PLN
Przelewy24 22 PLN od 550 PLN
PayU 22 PLN od 550 PLN
PayPal 25 PLN od 550 PLN
Pobranie 27 PLN od 600 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 18 PLN -
Przelewy24 19 PLN -
PayU 19 PLN -
PayPal* 22 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Stelaż na huśtawkę huśtawka ogrodowa podwójna 3w1 grafitowy, ZEST-0000010144