ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Maszt słupek rura do żagla przeciwsłonecznego 240 grafitowy, GRAFITMASZT+ STOPA/KOTWA

416.00 zł

Maszt słupek rura do żagla przeciwsłonecznego 240 grafitowy, GRAFITMASZT+ STOPA/KOTWA


Marzysz o odrobinie cienia w swoim ogrodzie czy tarasie, a jednocześnie zależy Ci na niebanalnym wystroju i niewielkiej cenie? Zamień swoje miejsce na otwartą i bezpieczną przestrzeń pełną potrzebnego cienia, powietrza, komfortu i bez zbędnych czy szpecących elementów. Jeśli masz już żagiel - koniecznie zainwestuj w nasze maszty. Grafitowy maszt do montażu żagli przeciwsłonecznych Nasz maszt odpowiada na wszystkie warunki jakie są konieczne do spełnienia przy montażu żagli przeciwsłonecznych: nieporównywalna wytrzymałość na siłę naciągu żagla, bezpieczeństwo użytkowania, różne poziomy mocowania, odporność na warunki atmosferyczne i czynniki zewnętrzne nowoczesny, minimalistyczny design, łatwy montaż i demontaż w razie potrzeby. Nie musisz murować fundamentu czy rozkopywać ogrodu by zakotwiczyć słupek - wystarczy wbić kotwę w ziemię! Możesz również wybrać stopę do mocowania w podłożach twardych np. w betonie.   Dane techniczne: profil o wymiarach: 5x5 cm 3 poziomy regulacji wysokości – otwory na hak na wysokości 235 cm, 230 cm i 225 cm kolor: grafitowy wysokość masztu: 240 cm grubość ścianki profilu stalowego: 2 mm waga: 8,5 kg kotwa: 50 cm w ziemi grubość profilu kotwy: 1,5 mm wymiary stopy: 12x12x15,5 cm (dł.szer.wys.) grubość profilu stopy: 2 mm  Zestaw zawiera: dwa profile masztu zaślepka (kolor czarny) kotwa do mocowania w ziemi lub stopa do mocowania w betonie zestaw montażowy Instrukcja montażu   Zanim przystąpisz do montażu upewnij się że: Po wybraniu obszaru, który zamierzasz osłonić, przejdź do określenia punktów zamocowania wszystkich brzegów żagla. Żagiel może być przymocowany częściowo do istniejących konstrukcji (ściany lub mury) i do masztu. Należy pamiętać, że punkt mocowania musi wytrzymać siłę rozciągania żagla. W celu uzyskania optymalnego naciągu i stabilności masztu, powinien być pochylony w kierunku przeciwnym do punktu przecięcia osi żagla pod kątem ok. 10°. Zaplanuj odpowiedni rozstaw, aby zagwarantować stałe naprężenie żagla. Podczas montażu należy pamiętać, że każdy żagiel wymaga rezerwy naprężenia. Pomiędzy punktem montażu i pierścieniem ze stali nierdzewnej, umieszczonym w rogu żagla, należy umieścić element napinający, który umożliwi odpowiednie naprężenie żagla. Minimalny rozmiar elementu naprężającego to 35 cm. Żagiel należy regularnie dokręcać, aby materiał był stale naprężony i zachowywał swoje właściwości. Koniecznie zaplanuj narożnik na wysokości niższej od pozostałych, aby umożliwić prawidłowy odpływ wody deszczowej, aby nie tworzyły się kieszenie na wodę. Zaleca się nachylenie brzegu pod kątem min. 20°.

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 20 PLN od 550 PLN
Przelewy24 22 PLN od 550 PLN
PayU 22 PLN od 550 PLN
PayPal 25 PLN od 550 PLN
Pobranie 27 PLN od 600 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 18 PLN -
Przelewy24 19 PLN -
PayU 19 PLN -
PayPal* 22 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Maszt słupek rura do żagla przeciwsłonecznego 240 grafitowy, GRAFITMASZT+ STOPA/KOTWA