Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Lightest Straps Ticket to The Moon, Lightest strap

 
Najlżejsze pasy to nasz najnowszy produkt do zawieszania, to ultra kompaktowy zestaw dwóch ściskaczy drzew z linami. Super lekkie i poręczne w podróży. Zajmują bardzo mało miejsca. Zestaw 2 link 2 x 250 cm.
ULTRA-LEKKI ZESTAW MONTAŻOWY HAMAKÓW DO DRZEWA- Ticket to the Moon prezentuje najlżejsze paski do hamaków!

Jest to najnowszy produk do zawieszania - ultra kompaktowy zestaw dwóch ściskaczy drzew z linami. Ta niezwykle lekka (95 g) kombinacja pasków poliestrowych i lin rdzeniowych UHMPE została stworzona, aby pasować do naszego najlżejszego hamaka pod względem pojemności, wyglądu i materiału. Najlżejsze pasy są uniwersalne i łatwe w użyciu przy zawieszeniu hamaka. W pełni chroni drzewa. Montaż Owiń liny wokół pożądanego obiektu (drzewa, haka, balkonu, belki, ...) i przez pętlę na drugim końcu 2.) Zapnij i przymocuj hak / karabińczyk hamaka do jednego z węzłów 3.) Jeśli powierzchnia jest śliska, po prostu owiń obiekt dwa lub trzy razy, zanim przełożysz przez pętlę. Gładkie paski delikatnie obejmują drzewa, a ich kora będzie nienaruszona!
 

Wybierz kolor:

tree straptree strap
88.00 zł
ILOŚĆ:

Lightest Straps Ticket to The Moon, Lightest strap

Linka montażowa super lekka do hamaków.
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:250
dopuszczalne obciążenie [kg]:200
waga [kg]:0,95
grubość [mm]:1,6
materiały:Polyester

Lightest Straps Ticket to The Moon, Lightest strap

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Lightest Straps Ticket to The Moon, Lightest strap - czarny(tree strap)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: