ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Leżak dwuosobowy z poduszkami, Stripes_05

569.00 zł
Wypoczynek we dwoje w piękny, słoneczny dzień może poprawić humor oraz przynieść ukojenie naszemu zmęczonemu ciału. Dzięki podwójnemu leżakowi z poduszkami od marki La Mania Twój relaks w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Ponadczasowy wzór oraz jakość charakteryzująca kolekcję Stripes nie zawodzi nawet najbardziej wymagających miłośników leżakowania.
Czas oczekiwania na dostawę zamówienia ze względu na gabaryty produktu wynosi od 3-5 dni. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami w tej sprawie: sklep@whamaku.pl lub tel. 600 055 695

Leżak dwuosobowy z poduszkami, Stripes_05

Wypoczynek we dwoje w piękny, słoneczny dzień może poprawić humor oraz przynieść ukojenie naszemu zmęczonemu ciału. Dzięki podwójnemu leżakowi z poduszkami od marki La Mania Twój relaks w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Ponadczasowy wzór oraz jakość charakteryzująca kolekcję Stripes nie zawodzi nawet najbardziej wymagających miłośników leżakowania.

Wygodny leżak idealny dla par
Chociaż czasami potrzebujemy wyciszyć swoje myśli w pojedynkę, czas spędzony na odpoczynku w doborowym towarzystwie zawsze przynosi nam wiele radości. Podziel się z najbliższymi swoją strefą relaksu z dwuosobowym leżakiem w pasy od marki La Mania. Modny wzór zjawiskowo prezentuje się w letnich kompozycjach ogrodowych i tarasowych – pasuje zarówno do eleganckich aranżacji, jak i bardziej eklektycznych. Dzięki trzypoziomowej regulacji możesz dostosować głębokość siedzenia do potrzeb chwili. Każdy stopień jest zabezpieczony, żeby móc beztrosko korzystać z leżaka. Bezproblemowe składanie i rozkładanie tego wypoczynkowego mebla pozwala na dużą mobilność, w zależności od preferencji. Do leżaka ogrodowego od marki La Mania dołączone są dwie poduszki, dzięki którym można wygodnie oprzeć głowę i oddać się błogiemu relaksowi.

Wytrzymałe materiały
Siedzisko tego podwójnego leżaka wykonano z bardzo wytrzymałego, idealnego do użytku na świeżym powietrzu, poliestrowego materiału. Tkanina jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz mocne promieniowanie UV, dzięki czemu jej kolory nie blakną. Konstrukcja w kolorze jasnego orzecha wykonana jest ze znakomitego, jakościowego drewna bukowego o stałym stopniu wilgotności. Tworzące stelaż listwy są szlifowane, dlatego cechuje je gładkość, jak i estetyczny wygląd. Łącząc doskonałą tkaninę siedziska z drewnianą konstrukcją, powstał zjawiskowy leżak w czarno-białe pasy, który znakomicie prezentuje się w ogrodzie lub na tarasie.

Szybkie czyszczenie
Materiał siedziska można w prosty sposób wyczyścić wilgotną ściereczką z odrobiną płynu do prania. Bezproblemowa pielęgnacja to ogromny atut każdego mebla ogrodowego.

Leżak ogrodowy posiada atesty i certyfikaty dopuszczające go do użytku publicznego.

Sprawdź inne produkty z kolekcji Stripes, żeby stworzyć własną wersję strefy chilloutu w swoim ogrodzie.

Specyfikacja techniczna

Wymiary materiału [cm]: 129 x 115 x 3.9
Dopuszczalne obciążenie [kg]: 160
Materiały: 100% poliester / drewno bukowe

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską DPD, Pocztę Polską, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.

DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN od 350 PLN
Przelewy24 17 PLN od 350 PLN
PayU 17 PLN od 350 PLN
PayPal 20 PLN od 350 PLN
Pobranie 20 PLN od 350 PLN

Paczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 15 PLN od 350 PLN
Przelewy24 15 PLN od 350 PLN
PayU 15 PLN od 350 PLN
PayPal* 18 PLN od 350 PLN

Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 350 PLN
Przelewy24 14 PLN od 350 PLN
PayU 14 PLN od 350 PLN
PayPal* 16 PLN od 350 PLN

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 46,50 PLN / od 697,50 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 46,50 PLN / od 697,50 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 344 PLN / od 1627,50 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 447 PLN / od 1627,50 PLN
D Australia i Oceania NIE DOTYCZY 640 PLN / od 1627,50 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Leżak dwuosobowy z poduszkami, Stripes_05