ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Leżak dwuosobowy z poduszkami, Stripes_05

569.00 zł
Wypoczynek we dwoje w piękny, słoneczny dzień może poprawić humor oraz przynieść ukojenie naszemu zmęczonemu ciału. Dzięki podwójnemu leżakowi z poduszkami od marki La Mania Twój relaks w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Ponadczasowy wzór oraz jakość charakteryzująca kolekcję Stripes nie zawodzi nawet najbardziej wymagających miłośników leżakowania.
Czas oczekiwania na dostawę zamówienia ze względu na gabaryty produktu wynosi od 3-5 dni. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami w tej sprawie: sklep@whamaku.pl lub tel. 600 055 695

Leżak dwuosobowy z poduszkami, Stripes_05

Wypoczynek we dwoje w piękny, słoneczny dzień może poprawić humor oraz przynieść ukojenie naszemu zmęczonemu ciału. Dzięki podwójnemu leżakowi z poduszkami od marki La Mania Twój relaks w ogrodzie będzie jeszcze przyjemniejszy. Ponadczasowy wzór oraz jakość charakteryzująca kolekcję Stripes nie zawodzi nawet najbardziej wymagających miłośników leżakowania.

Wygodny leżak idealny dla par
Chociaż czasami potrzebujemy wyciszyć swoje myśli w pojedynkę, czas spędzony na odpoczynku w doborowym towarzystwie zawsze przynosi nam wiele radości. Podziel się z najbliższymi swoją strefą relaksu z dwuosobowym leżakiem w pasy od marki La Mania. Modny wzór zjawiskowo prezentuje się w letnich kompozycjach ogrodowych i tarasowych – pasuje zarówno do eleganckich aranżacji, jak i bardziej eklektycznych. Dzięki trzypoziomowej regulacji możesz dostosować głębokość siedzenia do potrzeb chwili. Każdy stopień jest zabezpieczony, żeby móc beztrosko korzystać z leżaka. Bezproblemowe składanie i rozkładanie tego wypoczynkowego mebla pozwala na dużą mobilność, w zależności od preferencji. Do leżaka ogrodowego od marki La Mania dołączone są dwie poduszki, dzięki którym można wygodnie oprzeć głowę i oddać się błogiemu relaksowi.

Wytrzymałe materiały
Siedzisko tego podwójnego leżaka wykonano z bardzo wytrzymałego, idealnego do użytku na świeżym powietrzu, poliestrowego materiału. Tkanina jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne oraz mocne promieniowanie UV, dzięki czemu jej kolory nie blakną. Konstrukcja w kolorze jasnego orzecha wykonana jest ze znakomitego, jakościowego drewna bukowego o stałym stopniu wilgotności. Tworzące stelaż listwy są szlifowane, dlatego cechuje je gładkość, jak i estetyczny wygląd. Łącząc doskonałą tkaninę siedziska z drewnianą konstrukcją, powstał zjawiskowy leżak w czarno-białe pasy, który znakomicie prezentuje się w ogrodzie lub na tarasie.

Szybkie czyszczenie
Materiał siedziska można w prosty sposób wyczyścić wilgotną ściereczką z odrobiną płynu do prania. Bezproblemowa pielęgnacja to ogromny atut każdego mebla ogrodowego.

Leżak ogrodowy posiada atesty i certyfikaty dopuszczające go do użytku publicznego.

Sprawdź inne produkty z kolekcji Stripes, żeby stworzyć własną wersję strefy chilloutu w swoim ogrodzie.

Specyfikacja techniczna

Wymiary materiału [cm]: 129 x 115 x 3.9
Dopuszczalne obciążenie [kg]: 160
Materiały: 100% poliester / drewno bukowe

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską DPD, Pocztę Polską, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.

DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN -
Przelewy24 17 PLN -
PayU 17 PLN -
PayPal 20 PLN -
Pobranie 20 PLN -

Paczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 15 PLN -
Przelewy24 15 PLN -
PayU 15 PLN -
PayPal* 18 PLN -

Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 350 PLN
Przelewy24 14 PLN od 350 PLN
PayU 14 PLN od 350 PLN
PayPal* 16 PLN od 350 PLN

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 162,50 PLN / od 1627,50 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 46,50 PLN / od 697,50 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 46,50 PLN / od 697,50 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 344 PLN / od 1627,50 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 447 PLN / od 1627,50 PLN
D Australia i Oceania NIE DOTYCZY 640 PLN / od 1627,50 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Leżak dwuosobowy z poduszkami, Stripes_05