ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Lampa solarna 120 LED z czujnikiem ruchu + pilot, 0000011444

68.90 zł
Czas oczekiwania na dostawę zamówienia ze względu na gabaryty produktu wynosi od 3-5 dni. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami w tej sprawie: sklep@whamaku.pl lub tel. 600 055 695

Lampa solarna 120 LED z czujnikiem ruchu + pilot, 0000011444


LAMPA SOLARNA Z CZUJNIKIEM RUCHU ZMIERZCHU 120 LED Lampa solarna ze 120 diodami LED zapewni Ci prawidłowe oświetlenie. Doskonale sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie po zachodzie słońca widoczność jest ograniczona. Przeznaczona jest do montażu na ścianie. Zastosowanie lampy solarnej dostarcza odpowiednią ilość światła przed wejściem do domu, garażu, piwnicy, a także na balkonie, tarasie lub w ogrodzie, altanach, na podwórku. Zawiera wbudowany czujnik ruchu, czujnik zmierzchu i wbudowany timer. Posiada stopień ochrony IP65. Lampa posiada strumień świetlny 800 lumenów, czas jej pracy to około 8 godzin - ładowana jest za pomocą panela słonecznego. Czas ładowania to około 6 godzin w dni słoneczne lub 1-2 dni pochmurne. Czujnik ruchu PIR ma zasięg do 5 m. SPECYFIKACJA PRODUKTU: Czujnik ruchu: tak, zasięg 5 m Czujnik zmierzchu: tak Energooszczędność: klasa A Klasa wodoodporności: IP65 Czas ładowania: ok. 6 godzin w okresie letnim Praca ciągła: do 8 godzin na akumulatorze Żywotność LED: >35 000 godzin Temperatura barwowa: zimny 5500-6000K Kąt świecenia: 120 stopni Materiał: aluminium, szkło, PCV Kolor: czarny Moc LED: 6-8 W Sterowanie: za pomocą pilota Odpowiednik zwykłej żarówki: 80 W Zestaw zawiera lampę i panel z kablem do ich połączenia zapakowane w fabryczne pudełko. W zestawie jest też pilot z baterią oraz kołki i śruby montażowe. WYMIARY: Wymiary lampy: ok: 15 cm x 11 cm x 2,2 cm Wymiary panela: ok: 13 cm x 11,5 cm x 1,3 cm CECHY ENERGOOSZCZĘDNA I EKOLOGICZNA: - lampa solarna 120 LED wraz z dołączonym panelem słonecznym to niekończace się zródło darmowej energii dla Twojego domu. Możesz zamontować ją w dowolnym miejscu - panel solarny możesz zawiesić w promieniu 5 metrów od lampy (taką długość ma kabel lączący oba moduły). Zredukuje Twoje koszty oświetlenia zewnętrznego, przedewszytkim jest ekologiczna - brak konieczności wymiany baterii oraz częstej zmiany żarówek. CZUJNIK RUCHU PIR I ZMIERZCHU: - posiada czujnik ruchu, który włącza oświetlenie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu pracy detektora. Natomiast czujnik zmierzchu reaguje na zmianę oświetlenia i w przypadku niedostatecznej ilości światła, uruchamia lamp. Dzięki temu, nie musisz już pamiętać o włączaniu i wyłączaniu światła na zewnątrz. DUŻA ILOŚĆ LED - lampka posiada aż 120 diod, dzięki czemu światło jest bardzo jasne i mocne, co daje doskonałą widoczność i wpływa na komfort użytkowania. ZASILANIE SŁONECZNE - panel słoneczny i bateria akumulatorowa dostarczają zasilania, które pozwalają na bezobsługowe użytkowanie urządzenia. Nie wymaga dodatkowego źródła energii. PROSTY i ŁATWY MONTAŻ - lampę możemy zamontować przy pomocy kołków dołączonych do zestawu w łatwy i szybki sposób zgodnie z indywidualnymi potrzebami dotyczącymi miejsca i podłoża (np. ściana, płot, belka). ZASTOSOWANIE: przed wejściem do domu, piwnicy garażu na balkonie, tarasie, w ogrodzie, na podwórku.

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN od 450 PLN
Przelewy24 18 PLN od 450 PLN
PayU 18 PLN od 450 PLN
PayPal 21 PLN od 450 PLN
Pobranie 22 PLN od 500 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN -
Przelewy24 18 PLN -
PayU 18 PLN -
PayPal* 21 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Lampa solarna 120 LED z czujnikiem ruchu + pilot, 0000011444