Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »  
Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo

Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo

 
Ultralekki hamak Adventure Moskito Hammock Thermo posiada praktyczną moskitierę i wbudowaną kieszeń na podkładkę (podkładka nie jest w zestawie).

Tkanina i moskitiera są zaimpregnowane środkiem TANATEX chroniącym przed owadami. Impregnacja ta zapewnia długotrwałą ochronę przed owadami. Insekty nawet nie siadają na materiale czy siatce. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, przyjazny dla skóry, bez zapachu, odporny na ciepło.

Można używać obu stron hamaka: z siatką lub bez siatki. Aby wejść do środka należy otworzyć podwójny zamek błyskawiczny z boku hamaka. Dzięki dołączonej linie siatka jest utrzymywana z dala od ciała. Opatentowane belki rozciągające, które są w komplecie sprawiają, że wnętrze hamaka jest ogromne.
Hamak Adventure Moskito Hammock Thermo wykonany został w 100% z ekstra mocnego i oddychającego nylon ripstop, (lekka tkanina nylonowa, specjalnie wzmocniona poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna, dzięki czemu materiał jest bardziej odporny na ścieranie i rozdarcia).

 
 

Wybierz kolor:

ThermoThermo
606.00 zł

ILOŚĆ:

Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo

Adventure Moskito Hammock Thermo to najlżejszy na świecie hamak z moskitierą i karimatą.
Zapewni nam komfort wypoczynku w każdych warunkach ze względu na impregnację materiału i moskitiery substancją odstraszającą owady. Materiał zabezpieczony jest bezwonnym, bezpiecznym i przyjaznym dla ludzi TANATEX.
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:275 x 140
długość całkowita [cm]:305
dopuszczalne obciążenie [kg]:150
waga [kg]:0,47
opakowanie [cm]:33 x 8,5

Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo - Brązowy(Thermo) Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo - Brązowy(Thermo) Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo - Brązowy(Thermo) Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo - Brązowy(Thermo) Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo - Brązowy(Thermo) Hamak turystyczny, Adventure Moskito Hammock Thermo - Brązowy(Thermo)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: