Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »  
Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro

Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro

 

Mosquito TRAVELLER PRO to innowacyjny hamak firmy Amazonas.To komfort wypoczynku w każdych warunkach ze względu na impregnację materiału substancją odstraszającą owady. TRAVELLER PRO to długotrwała ochrona przed owadami latającymi takimi jak: komary, muchy, gryzące muszki ale również ochrona przed kleszczami, mrówkami, karaluchami przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dla ludzi ( bezwonny TANATEX ).Mosquito TRAVELLER PRO jest bardzo lekki, opakowanie nie zajmuje dużo miejsca i może być używany z obu stron: z lub bez siatki.

 

Wybierz kolor:

Traveller proTraveller pro
222.75 zł    297.00 zł
ILOŚĆ:

Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro

Hamak ten wykonany został w 100% z ekstra mocnego i oddychającego poliestru. Powierzchnia materiału i siatki została zaimpregnowana środkiem odstraszającym owady- Tanatex.
 
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:220 x 140
długość całkowita [cm]:350
dopuszczalne obciążenie [kg]:150
waga [kg]:0,45
opakowanie [cm]:22,5 x 9

Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
4 opinii
  2015-07-06 12:23:40

Dzięki siatce można czuć się bezpiecznym od komarów. Idealny do podróży
  2015-07-07 09:46:27

Chroni i pozwala wypocząć. Polecam
  2015-07-08 11:52:53

Taki hamak spotkałem pierwszy raz w życiu. Gdy go kupiłem nie spodziewałem się takiej wygody a także tak dobrej ochrony przed owadami. Bardzo dobrze sprawdza się w podróżach. Polecam
  2019-09-08 09:41:38

Sprawdził sie na wyprawie na ryby i nocne zasiadki.
    Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro - pomarańczowy(Traveller pro) Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro - pomarańczowy(Traveller pro) Hamak turystyczny, Moskito-traveller pro - pomarańczowy(Traveller pro)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: