Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger

Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger

 
Solidne, odporne na promieniowanie UV i super wygodne - nie ma nic fajniejszego niż to wiszące krzesło dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat!

Kolorowy wieszak dziecięcy wykonany z niezniszczalnego materiału plecaka, zawieszony na suficie, pod dużym łóżkiem lub na drzewie w ogrodzie, jest jak dotąd najfajniejszym huśtawką! Swinger dla dzieci jest idealny do czytania, słuchania muzyki lub po prostu relaksu!

Wszystkie części metalowe są wykonane ze stali nierdzewnej, co oznacza, że Swinger dla dzieci wytrzyma wszystkie warunki pogodowe. Drewniane pręty są wykończone olejem.
 

Wybierz kolor:

GreenGreen PinkPink YellowYellow
357.00 zł

ILOŚĆ:
Czas oczekiwania na produkt ponad 7 dni. Skontaktuj się z nami w tej sprawie sklep@whamaku.pl tel. 600 055 695

Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger

Wykonany z wodoodpornego materiału z filtrem UV, ten rewelacyjny fotel wiszący wytrzymuje każde warunki pogodowe. Prosta konstrukcja z gładkich drewnianych drążków zapewnia bardzo dobre trzymanie. Wszystkie metalowe części wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:35 x 60
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:160
długość drążka [cm]:35
dopuszczalne obciążenie [kg]:60
waga [kg]:1,9
materiały:EllTEX (Poliester)
wiek:3-6

Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger - Żółty(Yellow) Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger - Żółty(Yellow) Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger - Zielony(Green) Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger - Zielony(Green) Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger - Różowy(Pink) Fotel hamakowy dla dzieci, Kids Swinger - Różowy(Pink)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: