Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »  
Stojak Optimist, Optimist

Stojak Optimist, Optimist

 
Nowoczesny styl, elegancja a zarazem elegancja i niezawodność. Wszystkie te cechy posiada stojak Optimist. Idealny do odpoczynku i relaksu w zaciszu każdego ogrodu.
 

Wybierz kolor:

OptimistOptimist
1505.00 zł
ILOŚĆ:

Stojak Optimist, Optimist

Stojak Optimist wykonany został z klejonego warstwowo skandynawskiego drewna świerkowego. Został zaimpregnowany metodą ciśnieniową preparatem TANALITH® E. 
Drewno ciśnieniowo impregnowane oznacza konserwacje przy zastosowaniu środka TANALITH® E – wyjątkowego, bardzo skutecznego impregnatu opartego na opatentowanej przez Lonza Protection technologii wykorzystującej miedź i triazole. TANALITH® E  jest bezpieczny dla środowiska naturalnego i nie zawiera chromu, arsenu i innych metali ciężkich czy też szkodliwych dla zdrowia. TANALITH® E zapewnia długotrwałą ochronę (powyżej 10 lat dla zastosowań bez kontaktu z gruntem) przeciwko grzybom i owadom atakującym drewno oraz doskonałą trwałość koloru zarówno przy zastosowaniu wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Drewno impregnowane ciśnieniowo TANALITH® E jest dopuszczone do użytku w ponad 30 krajach na całym świecie i zostało poddane szczegółowym testom przez Lonza Protection zarówno badaniom laboratoryjnym jak i polowym. TANALITH® E posiada również "Pozwolenie na Obrót Produktem Biobójczym", wydane przez Ministerstwo Zdrowia.

Wysokość stojaka[cm]: 213
długość nóg[cm]:130
szerokość [cm]:111

Stojak Optimist tworzy idealny zestaw z Koszem GAYA (L).
Specyfikacja techniczna
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:213
dopuszczalne obciążenie [kg]:150
waga [kg]:24

Stojak Optimist, Optimist

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI

Koala
Amazonas
La Siesta
Ticket to The Moon
Jagram
Vivere
Cacoon
Crua Outdoor
Jobek
LIV

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
WESTWING
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na:
Copyright © whamaku.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by MOUTON interactive