Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby

 

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt Carello Baby - dzięki niemu możesz zmienić miejsce wypoczynku swojego dziecka by mieć go zawsze pod opieką. Stojak daje nam możliwość mobilności wypoczynku dziecka, zarówno w domu, jak i ogrodzie.

 

Wybierz kolor:

11
566.25 zł    755.00 zł

ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby

Nowoczesna alternatywa dla gondoli.
Dziecięcy hamak Kangoo wygląda najlepiej, gdy zamontowany jest w Carrello Baby, cudownie ukształtowanym stojaku hamakowym wykonanym z nieobrobionego drewna świerkowego.
Ale Carrello Baby jest również idealną podstawą do hamaka dla niemowląt Kaya czy Lool (Hamak nie jest wliczony w cenę).
Ekskluzywny design sprawia, że Carrello Baby jest prawdziwym klejnotem w Twoim domu lub ogrodzie. Jest łatwy do przenoszenia, dzięki czemu możesz być blisko swojego dziecka w każdym momencie.
Jeśli pokryje się stojak nietoksycznym lakierem, Carrello Baby wytrzyma każdą pogodę. Carrello Baby jest absolutnie stabilny i odporny na przechylenia.
AMAZONAS wykorzystuje drewno certyfikowane FSCTM ze zrównoważonych europejskich lasów państwowych do produkcji swoich produktów.

Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:85
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:125
szerokość [cm]:101
dopuszczalne obciążenie [kg]:35
waga [kg]:10
symbole:Drewno Świerkowe z lasów europejskich, Certyfikat FSC, 100% drewno z certyfikatem FCS
materiały:Świerk
opakowanie [cm]:119 x 68,5 x 8,5
wymagana powierzchnia [cm]:85 x 101
     

Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1) Stojak do foteli hamakowych dla niemowląt, Carello Baby - Świerkowy(1)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: