Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set

Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set

 
Jednoosobowy namiot hamakowy może być używany jako hamak lub namiot naziemny. 
Zestaw wykonany jest z najwyższej jakości materiałów z opatentowaną techniką izolacji.
Do namiotu można wejść w bardzo łatwy sposób odsuwając boczną moskitierę (otwierane z dwóch stron na suwak), jak również od czołowej strony otwieraną na suwak ścianką.
Wśród elementów montażowych znajdziemy pasy umożliwiające montaż między drzewami jak również śledzie do montażu zestawu na ziemi.
Hamak posiada metalowe drążki składane na pół. Duża powierzchnia leżenia hamaka pozwala na wygodny relaks dla dorosłej osoby. Ścianki boczne i góra poszycia hamaka jest wykonana z siatki (moskitiery), która uchroni nas przed owadami. Dodatkowo boczne siatki można rozsuwać po całej długości i spiąć dzięki specjalnym zaczepom, a siatka znajdująca się na czołowej części hamaka jest odsuwana na suwak. Moskitiera usztywniona jest stelażem (składanym z rurek – łatwe rozkładanie i składanie) oraz linkami podciągowymi, które można zamontować do zaczepu hamaka.
Na chłodniejsze chwile do hamaka możemy użyć karimaty i śpiwora. Karimata jest samopompująca, wystarczy odkręcić zaworek i napełni się powietrzem (ustami można dopompować więcej powietrza jak będzie za mało). Ciepły odpoczynek uzupełni śpiwór zamykany na suwak i rzep zabezpieczający przypadkowy rozsunięcie suwaka.
Całość uzupełnia daszek montowany na rzepy od góry hamaka, klamerki zatrzaskowe z dołu oraz linki odciągowe.
Namiot hamakowy posiada możliwość połączenia szeregowego z kolejnym zestawem za pomocą suwaków. Tworzymy w ten sposób szereg stabilnych namiotów.
Całość zapakowana jest w 3 kartony, każdy z elementów zestawu pakowany jest w worek.

Skład zestawu:
- hamak ze zintegrowaną moskitierą
- karimata
- śpiwór
- daszek
- elementy montażowe (2 pasy do montażu, 10 śledzi, 4 gumki napinające, linka)
 
Specyfikacja techniczna:
- długość całkowita hamaka  - 400 cm
- wymiary materiału hamaka - 220 x 115 cm
- długość drążka hamaka - 65 cm i 95 cm
- długość karimaty-  180 cm
- szerokość karimaty - 50 cm
- grubość karimaty po napompowaniu - 2,5 cm
- długość śpiworu - 210 cm
- szerokość śpiworu na środku - 70 cm
- wysokość namiotu - 50 cm i 75 cm
- długość pasa do montażu 165 cm
- długość całkowita daszka - 350 cm
- szerokość daszka - 145 cm
- dopuszczalne obciążenie -110 kg
- waga opakowania 3,3 kg
 

Wybierz kolor:

44
1512.00 zł

ILOŚĆ:

Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set

Jednoosobowy lekki namiot hamakowy dla wspinaczy, alpinistów, turystów pieszych, minimalistycznych kempingowiczów. Może być używany jako namiot naziemny lub wiszący.
Taki zestaw sprawdzi się u każdego podróżnika, wiele możliwości montażowych oraz użytkowych pozwoli pozbyć się zbędnych pakunków zabieranych w podróż – komplet po złożeniu mieści się w trzech pokrowcach które są w zestawie. Każdy z głównych elementów zestawu może być wykorzystywany niezależnie, dzięki uniwersalności produktu możemy zabrać np. sam hamak na przejażdżkę rowerową po lesie. Jego niewielkie wymiary po złożeniu oraz niewielka waga zmieszczą się w bagażu.
 
Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 

Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4) Namiot hamakowy, Crua Hybrid Set - Zielony(4)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: