Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Hamaki Dla Dzieci

Organizując plac zabaw dla dziecka, warto znaleźć trochę przestrzeni na hamak. Taką zabawę połączoną z relaksem i wypoczynkiem z pewnością pokocha każde dziecko. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz hamak, który zarówno spełni twoje oczekiwania, jak i zapewni bezpieczne użytkowanie.

Nasze hamaki dla dzieci dostępne są w różnych rozmiarach – są więc przeznaczone nie tylko na jednego użytkownika, mogą pomieścić także kilkoro dzieci. Ale to, co najbardziej je wyróżnia, to wygoda. Posiadamy modele z usztywnianym podgłówkiem, na których można leżeć jak na poduszce. Wszystkie zaś zostały wykonane z miękkiego i przyjemnego dla skóry materiału. Całość jest bardzo wytrzymała, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet podczas największych harców. A dla jeszcze większego bezpieczeństwa można wybrać model ze specjalną kieszonką – doskonale sprawdzi się dla młodszych dzieci. Hamaki są kolorowe i na pewno pokocha je każdy maluch.

TWÓJ WYBÓR:  HAMAKI DLA DZIECI    
                 
  STRONA     z   1
                 
  STRONA     z   1

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI

Koala
Amazonas
La Siesta
Ticket to The Moon
Jagram
Vivere
Cacoon
Crua Outdoor
Jobek
Lesovik

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
WESTWING
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na:
Copyright © whamaku.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by MOUTON interactive