Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł

Fotele Hamakowe Dla Dzieci

Fotele hamakowe dla dzieci to niezawodny sposób na połączenie doskonałej zabawy z wypoczynkiem. Są bardzo łatwe w montażu – doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i na dworze, podczas słonecznych, pięknych dni. Wszystkie fotele hamakowe dla dzieci, które pragniemy zaproponować, wyróżniają się wyjątkowym i przyjaznym dla najmłodszych designem. Są ponadto miękkie, wygodne, pozwalają na to, by dziecko mogło przyjąć wygodną, a przede wszystką bezpieczną dla jego zdrowia i rozwoju pozycję. W zależności od wybranego modelu w fotelu można komfortowo usiąść lub nawet położyć się. Poszczególne modele dostępne są w rożnych wariantach kolorystycznych do wyboru. Wszystkie są przyjemne w dotyku, bezpieczne dla zdrowia i bardzo wygodne. Tego produktu nie powinno zabraknąć na żadnym przydomowym placyku zabaw.  Pamiętaj jednak, że oferowane w tym miejscu modele dedykowane są dzieciom, które dobrze opanowały już sztukę siedzenia.

TWÓJ WYBÓR:  FOTELE HAMAKOWE DLA DZIECI    
                 
  STRONA     z   1
                 
  STRONA     z   1

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI

Koala
Amazonas
La Siesta
Ticket to The Moon
Jagram
Vivere
Cacoon
Crua Outdoor
Jobek
Lesovik

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
WESTWING
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na:
Copyright © whamaku.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by MOUTON interactive