Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Fotel wiszący SOFA - paski brązowe, beżowe i jasnozielone, 25534

Fotel wiszący SOFA - paski brązowe, beżowe i jasnozielone, 25534

 

Fotel hamakowy SOFA został stworzony w 100% w warunkach ekologicznych i poprawnych społecznie. Materiał jest wykonany z naturalnie barwionej bawełny. Ta bio-bawełna jest wynikiem naukowego projektu państwowej firmy EMBRAPA w Brazylii. Tkaniny są tkane i wykańczane w małej spółdzielni kultywującej tradycyjne rzemiosło. W całym procesie produkcyjnym nie stosowano żadnych substancji chemicznych.

 

Wybierz kolor:

2553425534
248.00 zł    495.00 zł
ILOŚĆ:

Fotel wiszący SOFA - paski brązowe, beżowe i jasnozielone, 25534

Łatwy do zamocowania na drzewie lub belce fotel hamakowy SOFA firmy JOBEK posiada impregnowany drążek co sprawia że jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Drążek posiada certyfikat FSC - kupując takie produkty wspierasz rozwój odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie
Fotel hamakowy SOFA został przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland (uznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów).
Produkt wyprodukowany w Brazylii.

Najbardziej naturalny sposób relaksu: kolorowo uprawiana bawełna!

Ekologia i zrównoważony rozwój - dwa ważne czynniki w asortymencie firmy Jobek. Barwnie uprawiana bawełna? Tak, bezpośrednio z krzewów, bez chemikaliów, uprawiana metodami ekologicznymi! Kolorowa bawełna istnieje już od ponad 5000 lat. Jednak proces industrializacji z ostatnich 100 lat wyparł ten unikalny produkt naturalny. Nasi partnerzy zgodzili się na oryginalne i najbardziej naturalne barwy: słońce, deszcz i powietrze. Brazylijska spółdzielnia zarządza uprawą, zbiorem, przetwarzaniem i produkcją barwnie uprawianej bawełny według starożytnej tradycji dla 100% naturalnego relaksu. Produkty są certyfikowane zgodnie ze znanymi na całym świecie standardami IFOAM (Międzynarodowa Federacja Ruchu Rolnictwa Ekologicznego) i odpowiada jakości kbA (certyfikowana bawełna organiczna z kontrolowanych upraw). Jako jeden z niewielu ogólnoświatowych projektów bawełnianych, w których bawełna uprawiana jest w kolorowy sposób ekologicznie, firma Jobek oferuje swoim klientom wyjątkowy naturalny produkt.

PODUSZKI (SIEDZISKO i OPARCIE) NIE STANOWIĄ KOMPLETU!
NALEŻY JE DOKUPIĆ DODATKOWO!


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:110x120
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:125
długość drążka [cm]:110
dopuszczalne obciążenie [kg]:120
materiały:Bawełna
symbole:Produkty testowane i certyfikowane przez TÜV Rheinland
 

Fotel wiszący SOFA - paski brązowe, beżowe i jasnozielone, 25534

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
Amazonas
La Siesta
Ticket to The Moon
Jagram
Vivere
Cacoon
Crua Outdoor
Jobek
Lesovik

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
WESTWING
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na:
Copyright © whamaku.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Designed by MOUTON interactive