ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ

Fotel hamakowy, Baleari

288.00 zł
Zamknij oczy, odpręż swoje ciało i wsłuchaj się w odgłosy natury. Przepis na wypoczynek w ogrodzie może być tak prosty. Do pełni szczęścia brakuje jedynie fotela hamakowego Baleari, który swoim delikatnym kołysaniem przeniesie Cię w zupełnie nowy wymiar relaksu. Jeśli cenisz w meblach ogrodowych styl, elegancję i ciekawy design, to kokon Baleari jest stworzony dla Ciebie.

Fotel hamakowy, Baleari

Zamknij oczy, odpręż swoje ciało i wsłuchaj się w odgłosy natury. Przepis na wypoczynek w ogrodzie może być tak prosty. Do pełni szczęścia brakuje jedynie fotela hamakowego Baleari, który swoim delikatnym kołysaniem przeniesie Cię w zupełnie nowy wymiar relaksu. Jeśli cenisz w meblach ogrodowych styl, elegancję i ciekawy design, to kokon Baleari jest stworzony dla Ciebie.

Fotel wiszący w stylu boho
Aranżacja naszej przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie, na balkonie, tarasie czy w domu powinna być harmonijna, by napawać nas dobrą energią. Prostota połączona z lekkością tworzy ponadczasowy styl, który pasuje do wystrojów boho, klasycznych, a nawet eklektycznych. Fotele hamakowe to w ostatnich sezonach absolutny hit – przez atrakcyjny wygląd znakomicie uzupełnia każdą przestrzeń, a dodatkowo stanowi wygodne miejsce do wypoczynku. Komfortowy kokon Baleari w stylu boho chic doda nutę elegancji do wystroju Twojego domu, ogrodu czy tarasu.

Trwały wiszący hamak ogrodowy
Na komfort naszego wypoczynku ogromny wpływ ma konstrukcja oraz materiały, z których wykonany jest kokon. Solidny fotel hamakowy Baleari ma ciekawy, bardzo wygodny kształt – tkanina przyjemnie nas otula, tworząc bezpieczne gniazdko, idealne do relaksu przy dobrej książce czy chwili słodkiego lenistwa z kubkiem ulubionego napoju. Siedzisko opiera się na wytrzymałej konstrukcji z ocynkowanej stali, co gwarantuje trwałość oraz nienaganny kształt. Poliestrowy materiał jest idealny do użytku zewnętrznego, a ponadto nie podrażnia skóry. Wysokiej jakości fotel hamakowy sprawdzi się znakomicie zarówno wewnątrz, jak i poza Twoim domem.

Łatwa pielęgnacja
By cieszyć się lekkim i przyjemnym kołysaniem  bardzo ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja. Najlepszym wyjściem będzie pranie ręczne w temperaturze do 30 stopni oraz unikanie suszarek bębnowych. Zalecamy również ochronę wiszących foteli przed gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi, żeby móc korzystać z nich przez lata.

Specyfikacja techniczna

Wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/: 124
Szerokość [cm]: 80
Waga [kg]: 2.9
Materiały: poliester/stal

Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 

Minimalny czas realizacji zamówienia to 12 godzin, średnio dostarczamy 90% naszych przesyłek w ciągu 24 godz. Maksymalny czas oczekiwania na dostawę - 14 dni (dotyczy produktów które mają status "dostępne w ciągu 7-14 dni"). O ewentualnych odstępstwach, informujemy Klientów drogą e-mailową lub telefoniczną.
W momencie zrealizowania zamówienia i przekazania paczki do wysyłki, Klient zostanie powiadomiony drogą elektroniczną.

Przesyłki doręczane są przez firmę kurierską Inpost, DPD, InPost Paczkomaty oraz Orlen Paczka.
Czas oczekiwania na przesyłkę to zazwyczaj 1 dzień (roboczy).

Do każdego zrealizowanego zamówienia zostanie wystawiona faktura VAT.

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności.
Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną odpowiednio w poniższej TABELI OPŁAT, Klient nie ponosi kosztów przesyłki.


Orlen Paczka - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 14 PLN od 400 PLN
Przelewy24 15 PLN od 400 PLN
PayU 15 PLN od 400 PLN
PayPal* 18 PLN od 450 PLNKurier InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN od 450 PLN
Przelewy24 18 PLN od 450 PLN
PayU 18 PLN od 450 PLN
PayPal 21 PLN od 450 PLN
Pobranie 22 PLN od 500 PLNPaczkomaty InPost - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski, dotyczy wybranych produktów)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 17 PLN -
Przelewy24 18 PLN -
PayU 18 PLN -
PayPal* 21 PLN -DPD - TABELA OPŁAT (dostawa na terenie Polski)

sposób płatności kwota darmowa dostawa**
Przelew 25 PLN -
Przelewy24 26 PLN -
PayU 26 PLN -
PayPal 28 PLN -
Pobranie 28 PLN -

TABELA OPŁAT: wysyłka zagraniczna. Obsługiwane formy płatności: Przelew, Przelewy24, PayU, PayPal*

STREFA KRAJE DPD
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
POCZTA POLSKA
/ KWOTA DARMOWEJ DOSTAWY***
A1 Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania z Grenlandia i Wyspami Owczymi, Estonia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Słowenia, Szwajcaria z Liechtensteinem, Ukraina, Watykan, Węgry 187 PLN NIE DOTYCZY
A2 Albania, Belgia, Czarnogóra, Malta, Norwegię, Cypr, Finlandia, Francja z Korsyka oraz z Andora i Monako, Gibraltar, Grecja, Hiszpania z Majorka i Wyspami Kanaryjskimi, Kosowo, Irlandia (Eire), Islandia, Izrael, Macedonia, Mołdowa, Rumunia, Serbia, Szwecja, Włochy z Republiką San Marino 187 PLN NIE DOTYCZY
A3 Portugalia z Azorami i Maderą, Rosja, Wielka Brytania, Irlandia Płn. (bez terytoriów zamorskich) 187 PLN NIE DOTYCZY
A4 Czechy, Słowacja 92 PLN NIE DOTYCZY
A5 Niemcy 92 PLN NIE DOTYCZY
B Ameryka Północna, Afryka NIE DOTYCZY 395 PLN
C Turcja, Ameryka Południowa, Środkowa i Azja NIE DOTYCZY 514 PLN


* Za transakcje realizowane formą płatności PayPal doliczana jest opłata w wysokości 3% wartości transakcji.


**UWAGA: W przypadku zakupu produktu o niestandardowym gabarycie obowiązują dodatkowe opłaty za dostawę: od 80 do 130 zł, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').
 

***UWAGA: Wysyłka produktu o niestandardowym gabarycie możliwa jest jedynie na terenie stref A1-A5. Do kosztów wysyłki doliczane jest dodatkowo od 40 do 70 €, niezależnie od sposobu płatności i wartości zamówienia (brak opcji 'dostawa gratis').

PRZELEW (obsługiwany przez mBank S.A.) - Konsument jest zobowiązany dokonać płatności w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży, tj. od dnia złożenia zamówienia.

Dane do przelewu PLN:
53 1140 2017 0000 4502 0361 7552

IBAN: PL53 1140 2017 0000 4502 0361 7552
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

MOUTON interactive
ul. Starowiejska 265
08-110 SiedlcePłatność kartą kredytową lub płatniczą
Autoryzacji kart dokonują systemy realizacji transakcji płatniczych online PayU oraz Przelewy24. Klient po wybraniu opcji płatności kartą zostaje przekierowany do serwisu PayU lub Przelewy24, w którym autoryzuje transakcję.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem lub kartą, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy sprzedaży (lub poinformowanie Sklepu o potrzebie wydłużenia czasu przeznaczonego na dokonanie płatności). W przypadku nieuiszczenia opłaty w podanym terminie, obsługa sklepu ma prawo wycofać zamówienie i dokonać anulacji. Przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą (kredytową) są realizowane po otrzymaniu autoryzacji banku, PayU lub Przelewy24.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność PayPal - dokonuje się bezpośrednio po złożeniu zamówienia lub w terminie do 7 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Płatności PayPal obsługiwane są za pomocą adresu: office@mouton.pl.
W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal.

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

Fotel hamakowy, Baleari

Polecane Zestawy Montażowe

Zobacz wszystkie produkty

Do tego produktu pasuje