Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double

Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double

 
Swing Chair Double przeznaczony jest do podwieszenia w ogrodzie, w ogrodzie zimowym, na poddaszu, w piwnicy.
W skład zestawu wchodzi drewniane siedzisko, poduszka, dwa łańcuszki i dwie sprężyny.
 
 

Wybierz kolor:

11 22 33
1930.00 zł

ILOŚĆ:

Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double

Fotel Swing Chair Double został wykonany z drewna świerkowego, klejonego warstwowo. Drewno ma kolor oliwkowy ponieważ zostało poddane impregnacji kąpielowej, która pozwoliła uzyskać wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcz, wiatr czy słońce. Estetyczna, a zarazem praktyczna konstrukcja pomyślana jest w taki sposób, aby ułatwić montaż/demontaż stelaża.

Poduszka fotela wykonana została ze 100% bawełny + gąbki. Dodatkowo poducha wyposażona jest w zamki błyskawiczne, dzięki czemu w prosty sposób można zdjąć tapicerkę celem jej wyprania.
Swing Chair Double zawieszony jest na dwóch łańcuchach, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania, a sprężyny gwarantują wygodę. Swing Chair Double dzięki swoim wymiarom doskonale nadaje się do wypoczynku dla dwóch osób.

Wymiary złożonego fotela (paczki):
karton o wymiarach 125x80x45cm i wadze 27kg

Istnieje możliwość dokupienia pokrowca przeciwdeszczowego, stojaka, tapicerki, poduszki.
Siedzisko zawieszone jest na dwóch łańcuszkach, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania a sprężyny gwarantują wygodę.


Specyfikacja techniczna:
szerokość [cm]: 175
wysokość [cm]: 120
głębokość [cm]: ok 45
dopuszczalne obciążenie [kg]: 200
 
Specyfikacja techniczna
wysokość całkowita [cm] /od dołu fotela do uchwytu mocującego/:120
szerokość [cm]:175
dopuszczalne obciążenie [kg]:200
waga [kg]:29
głębokość fotela [cm]:45
materiały:Świerk / Polyester
opakowanie [cm]:120x72x40

Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double - ecru(1) Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double - Czerwony(2) Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double - Zielony(3) Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double - ecru(1) Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double - Czerwony(2) Fotel hamakowy drewniany, Swing Chair Double - Zielony(3)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: