
Co powinno znaleźć się na liście najważniejszych rzeczy do zrobienia w ogrodzie i na działce? O swojej działce opowiada nam Pani Irmina z Siedlec.
- Na działce warto zająć się przede wszystkim sianiem warzywa, krzewami, drzewami oraz zorganizować miejsce do relaksu. Ważna jest pielęgnacja krzewów i drzew poprzez przycinanie gałęzi na początku sezonu ogrodniczego.

Pani Irmina uprawę działki traktuje jako hobby. Jak sama mówi - To miejsce relaksu i odpoczynku. Nie wyobrażam sobie życia bez mojego ogrodu. Na działce nie da się nudzić. W dzień zabieram się za pielenie, nawożenie i ogólne prace ogrodowe. Ale nie odmówię sobie również odpoczynku w hamaku.
Weekendy to dla Pani Irminy czas dla rodziny. W ciepłe dni rozpalają grilla, rozwieszają hamak oraz fotel wiszący. Jest miejsce z placem zabaw dla dzieci.

Działki znowu stają się dowodem prestiżu i miejscem ucieczki przed pandemią.