Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05

Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05

 

Kompletny zestaw akcesoriów montażowych potrzebnych do zamocowania fotela lub leżaka hamakowego do sufitu, belki lub drzewa.

 
96.00 zł    128.00 zł
ILOŚĆ:

Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05

Zestaw mocujący do zainstalowania fotela/leżaka hamakowego do sufitu, belki lub drzewa. Składa się z jednej liny (3 m), z dwóch łącz zatrzaskowych, jednej sprężyny i okrągłej śruby z kołkiem mocującym.
 

Gwarancja Bezpieczeństwa


Zestaw mocujący jest przetestowany i zatwierdzony przez TÜV Rheinland. Ten test zawiera także testy wytrzymałości statycznej i dynamicznej.

Przed montażem zestawów należy zapoznać się z instrukcją montażu i postępować zgodnie z zawartymi w mniej uwagami.
Elementy montażowe wykonane z metalu łączy się za pomocą liny. Unikamy mocowania karabińczyków bezpośrednio na elementach metalowych.
W razie problemów i wątpliwości podczas montażu hamaków proszę o kontakt z naszą infolinią. Postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania.
 

Specyfikacja techniczna
dopuszczalne obciążenie [kg]:100
waga [kg]:1.2
symbole:Produkty testowane i certyfikowane przez TÜV Rheinland
grubość [mm]:8
materiały:Stal
 

Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
2 opinii
  2013-06-26 08:01:14

solidne i proste w instalacji
  2019-09-05 12:33:30

Super- łatwy do zamontowania (wystarczy wkręcić), ładnie wygląda (jak na wystający hak ;) ), dobrej jakości i jak dotąd nie zawodzi (a wisi już od dawna). Polecam!
    Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05 - _(05) Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05 - _(05) Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05 - _(05) Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05 - _(05) Zestaw mocujący do fotela/leżaka hamakowego Seguro Confort, AS-05 - _(05)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: