Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201

Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201

 

Zestaw hamakowy Alabama składający się z :

dwuosobowego hamaka z drążkiem Alabama

i drewnianego eleganckiego stojaka do hamaków dwuosobowych Canoa.

 

Wybierz kolor:

2121 3131 4141 6161
3078.00 zł

ILOŚĆ:

Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201

WOLNOŚĆ WYBORU W AMERYKAŃSKIM STYLU

Stojaki hamakowe są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!

 

Hamaki z serii North American Style są duże, szerokie i bardzo wygodne.
Hamaki charakteryzuje również specyficzne wykończenie przy mocowaniach, imitujące rękodzieło.

Wysoka jakość materiałów

Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.

Stojak wykonany jest ze skandynawskiego świerku, certyfikowany znakiem FSC- organizacji zajmującej się promowaniem odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie.

 


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:420
wysokość stelaża [cm]:163
szerokość [cm]:145
dopuszczalne obciążenie [kg]:200
symbole:Szybkoschnący, odporny na warunki atmosferyczne i utratę koloru materiał HamacTex ®, Drewno Świerkowe z lasów skandynawskich, Drewno Świerkowe z lasów europejskich, Drewno Shorea pochodzące z Indii, Wypełnione wnętrze
materiały:Świerk / Polipropylen
         

Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Czerwony(21) Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Brązowy(61) Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Zielony(41) Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Granatowy(31) Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Brązowy(61) Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Czerwony(21) Zestaw hamakowy: hamak z drążkiem Alabama ze stojakiem Canoa, NQR14CNS201 - Czerwony(21)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: