Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121

Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121

 

W KARAIBSKIM STYLU

Ten hamak jest produkowany w Kolumbii, gdzie hamaki zawsze były ważną częścią codziennego życia. Charakterystyczny znakiem handlowym wszystkich hamaków wykonanych w Kolumbii jest otwarta pętla na końcu zawieszenia.

Stojaki hamakowe są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!

Wysoka Jakość

Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.

Stojak wykonany jest ze skandynawskiego świerku, certyfikowany znakiem FSC- organizacji zajmującej się promowaniem odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie.

 

 

Wybierz kolor:

22 33 44 77
1667.00 zł

ILOŚĆ:

Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121

Zestaw hamakowy Orquidea składający się z :

bawełnianego hamaka Orquidea

i drewnianego eleganckiego stojaka hamakowego Canoa


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:362
wysokość stelaża [cm]:166
szerokość [cm]:160
dopuszczalne obciążenie [kg]:120
waga [kg]:27,0
symbole:Zdobienia Kolumbijskie: plecione nitki osnowy, Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Czysta, nie pochodząca z recyklingu bawełna, Drewno Świerkowe z lasów skandynawskich, Wzmocnione Brzegi - Odporność na rozdarcie, 100% drewno z certyfikatem FCS
materiały:Świerk / Bawełna
opakowanie [cm]:185 x 47 x 13
           

Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
1 opinii
  2015-06-08 11:16:34

Hamak rewelacyjny, nie tylko cieszy oko, ale sprawia, że chwile relaksu są niezapomniane. Sprawdziłam, polecam, na pewno zakupię kolejny :)
    Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - Zielony(4) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - Niebieski(3) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - pomarańczowy(2) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - fuksja(7) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - Niebieski(3) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - Zielony(4) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - pomarańczowy(2) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - fuksja(7) Zestaw hamakowy: hamak Orquidea ze stojakiem Canoa, ORH14CNS121 - fuksja(7)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Exped
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: