Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1

Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1

 

Zestaw hamakowy Currambera składający się z :

bawełnianego dwuosobowego hamaka Currambera

i drewnianego eleganckiego stojaka hamakowego Canoa   do hamaków dwuosobowych.

 

Wybierz kolor:

22 33 44 55
2033.00 zł

ILOŚĆ:
Czas oczekiwania na produkt ponad 7 dni. Skontaktuj się z nami w tej sprawie sklep@whamaku.pl tel. 600 055 695

Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1

WOLNOŚĆ WYBORU I PRZYJEMNY WYPOCZYNEK DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Stojaki hamakowe są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu? Wszystko zależy od Twojego kaprysu!

Curambera to pięć modeli hamaków wykonanych z materiału o identycznym wzorze występującym w 4 odcieniach. Wszystkie z należących do tej rodziny hamaków cieszą się ogromna popularnością wśród dzieci oraz ich młodych duchem rodziców. Piękny w swej prostocie wzór i bardzo solidne wykonanie, sprawiają, ze seria ta jest hitem sprzedaży!

Wysoka jakość materiałów

Do produkcji hamaków La Siesta używamy wyłącznie prawdziwej, nie przetwarzanej bawełny, z długimi włóknami. Nasza bawełna nie posiada meszku, nie rwie się i jest bardzo wytrzymała.

Stojak wykonany jest ze skandynawskiego świerku, certyfikowany znakiem FSC- organizacji zajmującej się promowaniem odpowiedzialnego zarządzania zasobami leśnymi na świecie.

 


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
długość całkowita [cm]:362
wysokość stelaża [cm]:166
szerokość [cm]:135
dopuszczalne obciążenie [kg]:160
waga [kg]:26,9
symbole:Zdobienia Kolumbijskie: otwarta pętla na końcu zawieszenia, Czysta, nie pochodząca z recyklingu bawełna, Drewno Świerkowe z lasów skandynawskich, Wzmocnione Brzegi - Odporność na rozdarcie, Tkanina wzmocniona dużą gęstością splotu
materiały:Świerk / Bawełna
         

Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - Czerwony(2) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - Niebieski / turkusowy(3) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - Zielony(4) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - pomarańczowy(5) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - pomarańczowy(5) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - Niebieski / turkusowy(3) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - Zielony(4) Zestaw hamakowy: hamak dwuosobowy Currambera ze stojakiem Canoa, CUH16CNS16-1 - Czerwony(2)
 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
LIV
Kubki emalia
Bello Giardino
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: