Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
JESTEŚ TUTAJ:   »     »     »     »  
Leżak hamakowy, Skal

Leżak hamakowy, Skal

 
Wynaleziony z muszli morskich na duńskim wybrzeżu, Skal jest rzeźbą tak samo jak leżakiem. Wykonany z dębu giętego parowo, zamocowanego tradycyjnymi mocowaniami morskimi.
 

Wybierz kolor:

11
2786.00 zł

ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

Leżak hamakowy, Skal

Leżak Skal to doskonały wybór zarówno do ogrodu, jak i wewnątrz domu. Wykonany został z dębu giętego za pomocą pary. Rama została wykonana ze stali nierdzewnej o grubości 14mm.
Posiada dwa tryby użytkowania:
Po odwróceniu całego krzesła w jego kołysce projekt zmienia się z pozycji leżącej do pozycji siedzącej. Jego wytrzymałość wynika z ilości ruchu, na jaki pozwalają gięte listwy parowe.

Będzie skrzypiał, zginał się i na ogół rozmawiał z tobą tylko po to, abyś mógł zrozumieć jego pogląd na życie.
Specyfikacja techniczna
długość drążka [cm]:Nie dotyczy
waga [kg]:13
materiały:Stal / Dąb
opakowanie [cm]:110 x 150 x 65

Leżak hamakowy, Skal

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1) Leżak hamakowy, Skal - white ash(1)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: