Youtube
DOŁĄCZ DO NAS
Twitter
Pinterest
POTRZEBUJESZ POMOCY? 600 055 695, sklep@whamaku.pl
0
KOSZYK
Brak produktów
RAZEM: 0.00 zł
Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1)

Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1)

 

Przedstawiamy rodzinę wyściełanych hamaków Są to dwustronne hamaki o pięknych, dopasowanych wzorach. Są wykonane z odpornej na działanie czynników atmosferycznych przędzy poliestrowej. Tkanina hamaka jest odporna na płowienie. Hamak jest nie tylko wspaniałym miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu, ale także piękną ozdobą ogrodu.

 

Wybierz kolor:

2020
850.00 zł

ILOŚĆ:
Produkt niedostępny (czas oczekiwania - do 14 dni)

Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1)

Dwustronny Hamak dzięki zastosowaniu warstwy włókna które tworzy wypełnienie pomiędzy dwoma warstwami hamaka sprawia, że komfort leżenia staje się bardzo duży. Wierzchnia warstwa wykonana z tkaniny poliestrowej sprawia, że może być używany na zewnątrz.
Jest absolutnie idealny dla taras, do ogrodu lub w miejscach o dużej wilgotności. Hamak zawiera łańcuchy i 2 śruby do drewna.
Wymieniona cena nie obejmuje stojaka. Stojak można zamówić osobno.


Produkt nie zawiera akcesoriów montażowych, należy je zakupić osobno, zapraszamy do naszego działu Akcesoria Montażowe.
 
Specyfikacja techniczna
wymiary materiału [cm]:213x137
długość całkowita [cm]:396
dopuszczalne obciążenie [kg]:204
materiały:Poliester

Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1)

DODAJ OPINIĘ
 

Wystawiaj opinie zakupionym przez siebie produktom! Zbieraj punkty, kupuj produkty dedykowane dla klubowiczów i zbieraj nasze nagrody.
Przystąp do klubu opiniodawców już teraz. Wyślij nam zrobione przez siebie zdjęcia Ciebie i Twoich najbliższych w hamaku. W zamian otrzymasz bonusy i rabaty do kolejnych zakupów.
Zacznij już teraz.

 
0 opinii
    Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1) - Niebieski / turkusowy(20) Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1) - Niebieski / turkusowy(20) Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1) - Niebieski / turkusowy(20) Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1) - Niebieski / turkusowy(20) Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1) - Niebieski / turkusowy(20) Dwuosobowy hamak z drążkiem Quilted Fabric, QFAB(1) - Niebieski / turkusowy(20)

Polecane Zestawy Montażowe

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE

POKAŻ W CENIE

  • PONIŻEJ 200 PLN
  • 201 PLN - 350 PLN
  • 351 PLN - 600 PLN
  • 601 PLN - 1000 PLN
  • POWYŻEJ 1000 PLN
  • DOSTAWA GRATIS od 250 PLN
  • ZWROT PRODUKTÓW do 10 DNI ROBOCZYCH

MARKI wHAMAKu

Koala
La Siesta
Ticket to The Moon
Vivere
Amazonas
Crua Outdoor
Lesovik
Cacoon
Jagram
Inne marki

POLECAJĄ NAS

stylowi
u-jazdowski
werandacountry
mininiebo.pl
ZAUFANY SKLEP

Zapisz się do Newslettera

Chcę otrzymywać informacje o promocjach i nowościach sklepu internetowego www.whamaku.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Usługodawcę dla celów związanych z usługą subskrypcji Newslettera.

   
Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy whamaku.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928 .

Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera i przechowywane do chwili rezygnacji z subskrypcji.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W tym celu możesz kontaktować się z działem obsługi klienta Mouton Interactive pod adresem e-mail lub pisemnie na adres siedziby.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Zobacz nasz profil na: